Typujemy sobotnie spotkania polskiej Ekstraklasy!

W sobotę w T-Mobile Ekstraklasie zostaną rozegrane trzy mecze. Jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

W spotkaniu dwóch Górników faworytem do wygranej wydaje się ten z Łęcznej. Fakt ten może nieco dziwić, jednak jeśli baczniej przyjrzymy się statystykom, to przestaje być on już taki zaskakujący. Górnik Zabrze przegrał trzy swoje ostatnie mecze w lidze. Poza tym w Łęcznej w tym sezonie doczekali się prawdziwej twierdzy. Górnik Łęczna to jedyna obok Śląska Wrocław ekipa, która nie przegrała w tym sezonie meczu u siebie. Poległa tu nawet Legia Warszawa, czy Lech Poznań. Czy wobec tych faktów Zabrzanie wrócą do domu bez punktów. Niewykluczone, ale na pewno nie złożą oni broni! Na to niewątpliwie ciekawe spotkanie zapraszamy Państwa do N-Sport+. Początek meczu o godzinie 15:30.

zwycięstwo Górnika Łęczna 2,00______remis: 3,10______zwycięstwo Górnika Zabrze: 4,00

W poprzedniej kolejce Ekstraklasy Lechia Gdańsk pokonała Wisłę Kraków wprawdzie tylko jeden do zera, ale zaprezentowała się w tym spotkaniu naprawdę bardzo solidnie. Teraz czas na kolejnego rywala, a jest nim zdecydowanie słabszy Zawisza Bydgoszcz. Teoretycznie powinno być trudno, wszakże Lechii nigdy w historii nie udało się pokonać Zawiszy w meczu u siebie na poziomie Ekstraklasy. Jednak wydaje się, że nie będzie już lepszej okazji na zwycięstwo niż teraz. O wygraną powinno być o tyle łatwiej, że goście pozostają bez wygranej od dziesięciu spotkań na wyjeździe, i od ośmiu w ogóle. Początek meczu Lechii Gdańsk z Zawiszą Bydgoszcz również o godzinie 15:30. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 1,60_____remis: 3,60_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 6,00

Na koniec dnia szlagier XXI kolejki Ekstraklasy, a więc pojedynek Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok. Drużyny te zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce w lidze. Faworytem do zwycięstwa są gospodarze, ale Jaga zdołała udowodnić już nie raz, że potrafi być naprawdę groźna na obcych boiskach. Zwycięskie spotkania wyjazdowe z Legią Warszawa czy z Wisłą Kraków są najlepszym potwierdzeniem tych słów. Z drugiej strony zagrają teraz w twierdzy Wrocław, a więc naprawdę trudnym terenie, gdzie żaden gość w tym sezonie nie odniósł jeszcze zwycięstwa. Szykuje się więc nam, miejmy nadzieję- naprawdę ciekawy mecz, na transmisję którego zapraszamy do Canal+ Sport. Początek o godzinie 18:00.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,15____remis: 3,10____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 3,50

Typujemy sobotnie mecze ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A.! Oferta bukmacherska na ten dzień jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *