Typujemy piątkowe spotkania T-Mobile Ekstraklasy!

Czekaliśmy czekaliśmy… Aż w końcu doczekaliśmy się! W piątek swoje rozgrywki wznawia polska T-Mobile Ekstraklasa! Na początek już bardzo ciekawe starcie, w którym naprawdę mocno odświeżona Lechia zagra z Wisłą Kraków.

Zanim jednak przeniesiemy się do Gdańska, proponujemy Wam starcie Zawiszy Bydgoszcz z Górnikiem Łęczna. W Bydgoszczy ewidentnie coś zostało zepsute. Zespół zamiast potwierdzić dobrą grę w swoim premierowym sezonie w Ekstraklasie, wyczyniał takie cuda in minus, że rundę jesienną skończył na ostatnim miejscu, jako zdecydowanie najgorsza drużyna w T-Mobile Ekstraklasie. Czas więc teraz gonić wszystkich pozostałych rywali, by zachować chociaż cień szansy na utrzymanie. Łatwo w tym meczu nie będzie, gdyż Górnicy z Łęcznej na pewno nie są chłopcami do bicia. Szykuje się więc naprawdę zacięty pojedynek, w którym możemy się przygotować na walkę, faule, żółte a niewykluczone, że i czerwone kartki, niż piękną dla oka grę i sporą ilość bramek. Ale taki już styl obu drużyn. Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz – Górnik Łęczna, odbędzie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,65_____remis: 3,15_____zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,65

Spotkanie Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków zapowiada się na hit dwudziestej serii gier w Ekstraklasie. Gospodarze zostali naprawdę solidnie wzmocnieni. Takie transfery jak pozyskanie Sebastiana Mili, Grzegorza Wojtkowiaka, czy Jakuba Wawrzyniaka nie zdarzają się w polskiej lidze codziennie. Są wszakże dwa znaki zapytania: Czy wspomniane transfery wypalą? Runda jesienna pokazała, że w przypadku Lechii wcale nie jest to takie oczywiste, że tak. I pytanie numer dwa? Czy Wisła pozwoli się Lechii rozkręcić? Na to pytanie odpowiedź wydaje się być dużo prostsza. Nie pozwoli! A przynajmniej na pewno zrobi wszystko by nie pozwolić. Biała Gwiazda ma przewagę nad Lechią w postaci zgrania zespołu. Tylko od ekipy Franciszka Smudy zależy teraz, czy tę przewagę będą potrafili przekuć w zwycięstwo. Na mecz Lechii z Wisłą zapraszamy od godziny 20:30 do Canal+ Sport.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,55_______remis: 3,05_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,85

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań polskiej Ekstraklasy! Sprawdź naszą weekendową ofertę bukmacherską już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *