Typujemy niedzielne mecze Ekstraklasy!

W niedzielę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas dwa spotkania ligowe. Dowiemy się, czy Legia Warszawa i Lech Poznań zdążyły się już otrząsnąć po nienajlepszej inauguracji rudny wiosennej w swym wykonaniu.

Uwaga ta dotyczy przede wszystkim Legionistów, którzy w marnym stylu przegrali u siebie z zespołem Jagielloni Białystok. Teraz czas na zwycięstwo, bowiem grupa pościgowa już naprawdę blisko. Korona nie należy do ekstraklasowych mocarzy, więc powinno pójść zdecydowanie łatwiej niż z Jagą. Legia w siedemnastu ostatnich meczach wyjazdowych co najmniej raz umieszczała piłkę w siatce rywali. Przy odrobinie wysiłku ta sztuka powinna udać się jej co najmniej dwa-trzy razy. Natomiast siła ofensywna Korony będzie zdecydowanie słabsza niż w spotkaniu rozgrywanym tydzień temu. Wszakże z powodu kartek nie zagra Olivier Kapo. Spotkanie Korony Kielce z Legią będzie transmitowane w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 18:00.

zwycięstwo Korony Kielce: 4,10_______remis: 3,25_______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,92

Wcześniej, bo o już godzinie 15:30 spotkają się ze sobą drużyny Lecha Poznań i Ruchu Chorzów. Faworytem jest oczywiście ekipa Kolejorza. Lech będzie chciał udowodnić wszystkim, że jego remis tydzień temu z Pogonią Szczecin był tylko nieszczęśliwym wypadkiem przy pracy. Gospodarze mają potencjał by pokonać Niebieskich pewnie, kilkoma bramkami. Lech ma jednak ten problem, że nie zawsze potrafi się zmobilizować na tyle by wykorzystać ten potencjał, i dlatego zazwyczaj notuje niezadawalające rezultaty z teoretycznie słabszymi rywalami, a nie ulega wątpliwości, że Ruch Chorzów to drużyna piłkarsko na pewno gorsza od Lecha. Jak będzie więc w dzisiejszym meczu? Pojedynek w Poznaniu rozpocznie się o godzinie 15:30.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,58_______remis: 3,50_______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 5,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów meczów polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Nasza kompletna oferta kursowa na wszystkie niedzielne pojedynki jest już dostępna tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *