Typujemy derby Madrytu!

W ten weekend również nie mieliśmy problemu z wyborem meczu tygodnia. Z całą pewnością jest nim pojedynek Atletico Madryt z Realem Madryt. Jakie są przewidywania bukmacherskie na to spotkanie?

Starcie to rozpocznie się o godzinie 16:00, i będzie transmitowane w Canal+ Sport. Nie dziwi fakt, że to Królewscy typowani jako faworyt do zwycięstwa. Faworyt co prawda minimalny, ale jednak. Jeśli Realowi uda się wygrać, odskoczy zespołowi Los Colchoneros na odległość dziesięciu punktów, a to będzie już dystans niemal nie do odrobienia. Należy jednak zwrócić uwagę na kilka faktów, przemawiających za tym, że wcale nie musi tak być. Po pierwsze i najważniejsze- Real zagra bez zawieszonego Cristiano Ronaldo. To może się okazać niepowetowaną stratą dla gości i dla samego widowiska. Po drugie- Atletico ma psychologiczną nad Realem. Wyeliminowało ich wszakże niedawno z rozgrywek o Puchar Hiszpanii. Wreszcie po trzecie- poza małymi wyjątkami, Atletico odkąd przejął je trener Simeone, bardzo dobrze radziło sobie w starciach z zespołem Carlo Ancelottiego. Barcelona potrafiła z nimi wyraźnie wygrywać, Królewscy już niekoniecznie. Argentyńczyk to mistrz motywacji. Jak mantrę powtarzamy, że Atletico piłkarsko jest na pewno gorsze od Realu. Piłkarze gospodarzy nadrabiają jednak swe niedostatki olbrzymią ambicją, i olbrzymią wolą walki, która już niejednokrotnie pozwoliła im zwyciężać lepsze ekipy od siebie.

To wcale nie znaczy, że teraz Atetico musi wygrać. Wręcz przeciwnie! Real to w tej chwili chyba najlepsza drużyna świata. Chyba, ponieważ w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie ze stuprocentową pewnością wskazać tej najlepszej. Ale Atletico lubi właśnie z takimi grać, i co ważniejsze- potrafi rozstrzygać takie pojedynki na własną korzyść. Na Vicente Calderon czeka nas więc w sobotę- miejmy nadzieję- mecz najwyższych lotów!

zwycięstwo Atletico Madryt: 2,80_______remis: 3,20_______zwycięstwo Realu Madryt: 2,50

Gorąco zapraszamy do typowania derbów Madrytu! Kompletna oferta bukmacherska Totolotka na ten mecz znajduje się tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *