Typujemy czwartkowe mecze Ligi Europejskiej!

W czwartek mecze rewanżowe fazy 1/16 Ligi Europejskiej. W kilku z nich powinno być naprawdę interesująco. Zapraszamy więc do typowania, a my postaramy się przybliżyć Państwu kulisy kilku z nich!

W pierwszym starciu pomiędzy Fiorentiną a Tottenhamem było naprawdę bardzo emocjonująco. Skończyło się wynikiem 1:1, który w lepszym położeniu stawia na pewno ekipę Fiołków. Tottenham nie przyjedzie jednak do Florencji po to by rozegrać mecz i odpaść z dalszych gier Ligi Europy. Koguty są wymieniane jako jeden z głównych faworytów d zwycięstwa w całych rozgrywkach. A, że Fiorentina również, to po raz kolejny możemy się spodziewać spotkania na naprawdę wysokim poziomie, zakończonego bramkami obu drużyn. O bezbramkowym remisie raczej nie może być mowy.  Kto zwycięży w tym boju i wywalczy awans? Dowiemy się tego o godzinie 19:00, kiedy to rozpocznie się to spotkanie.

zwycięstwo Fiorentiny: 2,00_________remis: 3,35_________zwycięstwo Tottenhamu: 3,55

Torino rozgrywało naprawdę dobre zawody, ale w kocówce meczu dało sobie wydrzeć zwycięstwo i zaledwie zremisowało swój mecz z Ahletic Bilbao. Teraz do awansu drużynie Kamila Glika potrzebne jest zwycięstwo. Nie będzie o nie łatwo, gdyż tak naprawdę, to Baskowie są faworytem i to zdecydowanym tego pojedynku. Athletic to drużyna wybitnie pucharowa, co udowadnia w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Hiszpanii, oraz właśnie Ligii Europejskiej. Jednak do póki piłka w grze! Czy gospodarze zapewnią sobie awans, a Torino wróci do Włoch z niczym? Początek tego niewątpliwie emocjonującego widowiska zaplanowano na godzinę 21:05.

Zwycięstwo Athletic Blibao: 1,95__________remis: 3,30__________zwycięstwo Torino: 3,70

Tydzień temu włoska Roma sprawiła bardzo niemiłą niespodziankę, ledwie remisując z Feyenoordem. Teraz do awansu potrzebne jest zwycięstwo, lub bramkowy remis 2:2 lub wyższy. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Holendrzy pokazali się na Stadio Olimpico naprawdę z bardzo dobrej strony. Nie mniej Rzymianie to w dalszym ciągu na pewno silniejsza drużyna od zespołu gospodarzy. Przy wykazaniu odrobiny zaangażowania awans może być ich. Mecz Feyenoordu Rotterdam z Romą rozpocznie się o godzinie 21:05.

Zwycięstwo Feyenoordu Rotterdam: 2,60_____remis: 3,20_____zwycięstwo AS Romy: 2,60

Typujemy wspólnie wraz z Totolotkiem S.A. rozgrywki Europa League! Nasza kompletna oferta bukmacherska na wszystkie czwartkowe pojedynki jest już dostępna tutaj!

Komentarz (1)

  1. Mirek

    Fiorentina -Tottenham 1
    Athletic Bilbao-Torino 1
    Feyenoord -Roma X

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *