Typujemy ćwierćfinał Pucharu Polski!

Czwartkowe spotkanie Pucharu Polski, w którym przyjdzie się ze sobą zmierzyć drużynom Śląska Wrocław i Legii Warszawa, będzie inauguracją piłkarskiej wiosny w Polsce. Pojedynek ten zapowiada się zdecydowanie najciekawiej z pośród wszystkich ćwierćfinałowych potyczek PP. Jaki będzie to mecz, i czego ciekawego możemy się w nim spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

Pojedynek we Wrocławiu rozpocznie się o godzinie 20:00, i będzie transmitowany w Polsacie Sport. Dla mistrzów Polski będzie to jeden z najważniejszych sprawdzianów przed pucharową potyczką z Ajaxem Amsterdam, ale w pierwszym oficjalnym meczu 2015 w wykonaniu Legionistów nie spodziewamy się raczej rewelacyjnej ich gry, zakończonej dużą ilością bramek. Ot- takiej na rozbieganie i oswojenie się w poważnym graniem w nowym roku.

Za faworyta spotkania uchodzą oczywiście goście. Legia wzmocniona między innymi Łukaszem Masłowskim czy Dominikiem Furmanem, będzie chciała pokazać,  że jest jeszcze lepsza niż w 2014 roku. Natomiast Śląsk zimą głównie się osłabiał. Pozbycie się Sebastiana Mili okaże się z pewnością niepowetowaną stratą dla tego zespołu. Takiego zawodnika bardzo trudno będzie zastąpić, o ile to w ogóle możliwe. Prawdopodobne jest też odejście Marco Paixao. Bez tych dwóch graczy (nawet już bez samego Mili) Śląsk traci wiele ze swych ofensywnych autów, dlatego kursy przedmeczowe, jakie eksperci Totolotka ustalili na ten mecz, z pewnością nie mogą dziwić. Prezentują się one następująco:

zwycięstwo Śląska Wrocław: 3,10______remis: 3,15______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,25

Serwis bukmacherskie Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania ćwierćfinałów Puchar Polski. Nasza oferta bukmacherska na mecz Śląska z Legią znajduje się tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *