Sobota w polskiej Ekstraklasie

W sobotę w naszej piłkarskiej Ekstraklasie odbędą się trzy mecze. Jak prezentują się one w ocenie ekspertów Totolotka S.A.?

Drużyny, którym przyjdzie się zmierzyć o godzinie 15:30, a więc GKS Bełchatów i Wisła Kraków prezentują się na wiosnę słabo. Biała Gwiazda ma najmniej bramek straconych w tym sezonie na wyjazdach, ale przyjdzie jej zagrać bez Guzmitcsia, i Guerriera, którzy muszą pauzować za kartki. W Bełchatowie pauzuje Błażej Telichowski, ale nie wygląda na to, by był on jakimś wielkim osłabieniem. Jednym i drugim będzie na pewno bardzo zależeć na zwycięstwie, gdyż już dawno nie przyszło im go smakować (dotyczy to szczególnie GKS-u), więc szykujemy się na dobre ofensywne widowisko ze sporą ilością zdobytych bramek. Na mecz: GKS Bełchatów – Wisła Kraków, zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,80______remis: 2,90______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,75

W opinii naszych ekspertów Zawisza Bydgoszcz i Piast mają identyczne szanse na zwycięstwo w meczu między sobą. Nie jest to zbytnim zaskoczeniem, jednak prawda jest taka, że lepszą formę na wiosnę prezentuje na pewno Piast. Na niekorzyść gospodarzy działa dodatkowo fakt, że przyjdzie im zagrać bez jednego ze swoich liderów- Kamila Drygasa. O ile w kontekście Zawiszy można jeszcze powiedzieć, że w tym klubie jest jakiś lider… Ale tak jest, jeśli drużyna jest w rozsypce i nie potrafi zaznać smaku zwycięstwa już od dziewięciu gier. Na pojedynek Zawiszy z Piastem zapraszamy do N-Sport+. Jego początek o godzinie 15:30.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,70_____remis: 3,10_____zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,70

Czeka nas jeszcze wieczorne spotkanie, a więc pojedynek Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław. Zapowiada się ono najlepiej z wszystkich trzech rozgrywanych w sobotę. Dzisiejsi goście tydzień temu przegrali swój pierwszy domowy mecz. Teraz przyjadą do Zabrza na pewno bardzo podrażnieni tym faktem. A, że Górnik nie grzeszy skutecznością u siebie, to na pewno nie będą czekać, tylko natrą na rywala. W dziesięciu ostatnich meczach ligowych Śląsk tracił maksymalnie tylko jednego gola, więc jest naprawdę dobry w defensywie. Ofensywie Górnika, z której pozbyto się Zachary będzie więc niezwykle trudno przełamać tę passę. Tak naprawdę będzie im bardzo trudno zdobyć chociażby jedną bramkę. Nie jest to oczywiście wykluczone, ale szykuje się przede wszystkim twarda walka w środku polu. Czy rzeczywiście tak będzie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym o godzinie 18:00, kiedy to rozpocznie się ten mecz. Spotkanie Górnika ze Śląskiem będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,80______remis: 2,90______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,75

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Nasza kompletna oferta bukmacherska na sobotnie pojedynki dostępna jest już na naszej stronie internetowej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *