Sobota w piłkarskich zakładach bukmacherskich!

Zapraszamy na kolejną dawkę bukmacherskich emocji związanych z typowaniem sobotnich spotkań ligowych w Europie. Tym razem wybraliśmy dla Państwa trzy naszym zdaniem najciekawsze. Kto więc z kim zagra, i co do powiedzenia na ten temat mają eksperci Totolotka, oraz jakie kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w nich przygotowali dziś dla nas?

Schalke musi się szybko otrząsnąć po przegranej w Lidze Mistrzów z Realem Madryt, i czym prędzej wrócić do swojej piłkarskiej rzeczywistości. A jest ona taka, że czeka ich mecz z rewelacyjnie spisującym się w rundzie rewanżowej Bundeslidzi Werderem Brema. Goście są jedyną drużyną, która wygrała wszystkie dotychczasowe mecze w 2015 roku. Nie było to łatwe, gdyż za przeciwników mieli równie dobrze spisującą się ekipę Augsburga, czy Bayer Leverkusen. Drużyna z Gersenkirchen prezentuje się również całkiem nieźle, ale bez takiego polotu jak Werder. Ciężko powiedzieć, kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Według bukmacherów tą drużyną jest Schalke, ale wstrzymujemy się przed zbyt szybkim skreśleniem Werderu. Początek meczu: Schalke – Werder Brema, o godzinie 15:30.

zwycięstwo Schalke: 1,95_________remis: 3,40_________zwycięstwo Werderu Brema: 3,60

Zostajemy w Bundeslidze, gdyż mamy w niej kolejne bardzo ciekawe spotkanie, a mianowicie mecz: Augsburg – Bayer Leverkusen. Od jakiegoś czasu mówi się, że gra Augsburga jest zdecydowanie ponad stan. I wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że ten stan rzeczy utrzymuje się już od dwóch sezonów. A to już nie może być przypadek! Augsburg nie jest faworytem w meczu z Bayerem, ale nie będzie sensacji, jeśli gospodarze sięgną w tym meczu po jeden, a nawet po trzy punkty. Szczególnie, że Aptekarze w 2015 prezentują się naprawdę słabo, o czym świadczy tylko jedno zwycięstwo w czterech spotkaniach ligowych. Czy piąty mecz również okaże się dla nich niezbyt fortunny? Przekonamy się o tym o godzinie 15:30, kiedy to  rozpocznie się to spotkanie.

zwycięstwo Augsburga: 3,10_______remis: 3,20_______zwycięstwo Bayeru Leversusen: 2,30

Zapraszamy Was także do typowania derbów Genoi. We Włoszech zwykło się mówić, że na pierwszym miejscu są zawsze derby Rzymu lub Mediolanu. Zawsze ważne byłby też derby Turynu. Jednak teraz zarówno Sampdoria jak i Genua prezentują się w lidze na tyle dobrze, że może warto zainteresować się także i nimi. Spotkanie odbędzie się o godzinie 20:45, i będzie transmitowane w Canal+ Family. Nie będzie to może mecz najwyższych piłkarskich lotów, lecz z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że na całej mapie piłkarskiej europy nie będzie dziś gorętszego meczu niż ten w Genui. Prawdziwa piłkarska wojna gwarantowana!

zwycięstwo Sampdorii: 2,25____________remis: 3,15____________zwycięstwo Genoi: 3,15

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania sobotnich pojedynków piłkarskich. Naszą ofertę bukmacherską na każde dzisiejsze spotkanie można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *