Puchar Króla w Totolotku!

Dzisiaj zostaną rozegrane pierwsze półfinałowe mecze hiszpańskiego Pucharu Króla. Kto z kim w nich zagra i czego ciekawego pod kątem bukmacherskim możemy się spodziewać w tych pojedynkach?

Barcelona jest zupełnym faworytem w starciu z Villarealem. Ten fakt w żadnym razie nie może dziwić. Należy jednak wspomnieć, że Żółte Łodzie podwodne od kilkunastu lat są jedną z niewielu ekip w Hiszpanii, która stara się prowadzić skuteczną walkę z Blaugraną. Zwykle przegrywa z nią nieznacznie (tak jak ostatnio w lidze- 3:2), ale na pewno nie oddaje spotkań bez walki. Zdarzały się nawet sezony gdzie Villareal- jako jedyna drużyna w Primiera Diviosion- nie dał się jej pokonać Barcelonie ani razu w dwóch ligowych pojedynkach. Dziś powinno być podobnie, to znaczy z walką. Villareal ma argumenty piłkarskie by strzelić w tym meczu co najmniej jedną bramkę, i spróbować przynajmniej postraszyć swojego dzisiejszego rywala. Początek spotkania: Barcelona – Villareal, o godzinie 20:00. Mecz ten będzie transmitowany w TVP Sport.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,25__________remis: 6,25_________zwycięstwo Villarealu: 10,50

O godzinie 22:00 początek drugiego półfinału, a więc starcia Athletic Bilbao z Espanyolem Barcelona. Dla postronnych widzów atrakcyjniejszym rywalem dla Basków była by na pewno Sevilla, ale dała się ona jednak wyeliminować Papużkom w poprzedniej rundzie. Więc jeśli się nie ma tego co się lubi, to się lubi… To starcie nie zapowiada się na mecz, w którym padnie duża ilość bramek. Gra Espanyolu w Primiera Divison w większości spotkań jest nudna, irytująca, wprost nie do oglądania. Athletic również nie zachwyca formą. Jesteśmy zdania, że dwie bramki to max, co da się dziś wycisnąć z tego meczu. Czy nasze przewidywania się sprawdzą? Spotkanie Athleticu z Espanyolem będzie również transmitowane w TVP Sport.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,00____remis: 3,15____zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 3,95

Zapraszamy do wspólnego typowania półfinałowych spotkań Pucharu Hiszpanii. Pełną ofertę kursową Totolotka S.A. na dzisiejsze spotkania znajdziecie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *