Premier League w zakładach bukmacherskich!

Dziś w lidze angielskiej odbędą się cztery spotkania. Najciekawiej powinno być w Liverpoolu, gdzie The Reds spotkają się z Tottenhamem. Ale i inne mecze zapowiadają się interesująco.

Pierwszy pojedynek, na który was dzisiaj zapraszamy to starcie Arsenalu Londyn z Leicesterem City. Rozpocznie się ono o godzinie 20:45, i będzie transmitowane w Canal+ Family. Faworytem do zwycięstwa są oczywiście Kanonierzy. Arsenal jest ligowym gigantem, jeśli chodzi o grę na własnym stadionie, czego nie można powiedzieć o drużynie Marcina Wisilewskiego, w odniesieniu do ich wyjazdowych pojedynków. Leisteter w delegacjach zdobył zaledwie 7 punktów, i pod względem ilości punktów na wyjazdach zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. To mówi nam wszystko o tym, kto w tym pojedynku ma większe szanse na odniesienie zwycięstwa.

zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,30______remis: 5,25______zwycięstwo Leicesteru City: 8,75

Teraz pojedynek dwóch średniaków, czy może ekip które pretendują do tego tytułu. W ostatnim czasie zarówno Hull jak i Aston Villa prezentują się słabo, dlatego dla jednej z nich może to być mecz na przełamanie. Według nam bliżej do tego gospodarzom. Hull to najgorszy zespół Premier League jeśli chodzi o grę na własnych śmieciach, ale po prawdzie ich gra nie wygląda aż tak źle, jak mogły by na to wskazywać wyniki. Natomiast czasy gdy Aston Villa  straszyła wszystkich swą wyjazdową grą już dawno minęły. Tak więc przy właściwym Hull City jest w stanie zrobić dziś dobry wynik i zgarnąć trzy punkty. Początek tego meczu również o godzinie 20:45.

zwycięstwo Hull City: 2,25___________remis: 3,05___________zwycięstwo Aston Villi: 3,25

Spotkanie: Sunderland – QPR, rozpocznie się też o godzinie 20:45. Jeśli naprzeciwko Ciebie staje drużyna, która jak dotąd przegrała wszystkie swoje wyjazdowe mecze, to faworyt może być tylko jeden. Zwarzywszy nawet na to, że Sunderland nie jest mistrzem jeśli chodzi o grę u siebie, to jednak wydaje się, że jest pokonać ekipę QPR nie stwarzając sobie przy tym większych kłopotów. W obozie Queens Park Rangers myślą zapewne inaczej, lecz naprawdę wątpliwe, by w końcu miało dojść do przełamania tej zatrważająco słabej serii.

zwycięstwo Sunderlandu: 1,95____________remis: 3,30____________zwycięstwo QPR: 3,80

Meczem dnia jest jednak pojedynek Liverpoolu z Tottenhamem. Zarówno jeden i drugi zespół w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze, dlatego trudno wskazać tu zdecydowanego faworyta. Ze względu na fakt rozgrywania meczu na Anfield jest za niego uznawana ekipa The Reds. Jednak Koguty udowodniły już nie raz, że potrafią grać na wyjazdach, więc na pewno nie odpuszczą  tak łatwo tego pojedynku. Coś nam mówi, że będziemy świadkami naprawdę dobrego meczu ze sporą ilością bramek. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się już niebawem. Mecz: Liverpool – Tottenham będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Liverpoolu: 1,87_________remis: 3,40_________zwycięstwo Tottenhamu: 4,00

Zapraszamy do typowania wtorkowych spotkań angielskiej Premier League razem z Totolotkiem! Nasza oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze mecze dostępna jest tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *