Poniedziałkowe ostatni w piłkarskich zakładach bukmacherskich

Zapraszamy do typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich w najlepszych ligach starego Kontynentu. Zostaną dziś w nich rozegrane trzy mecze. Kto więc z kim się zmierzy, i jakie kursy przygotowali eksperci Totolotka na poszczególne rozstrzygnięcia w tych meczach?

Sassuolo zdążyło już nie raz udowodnić, że potrafi być groźne nawet dla najlepszych zespołów we Włoszech. Goście mają szczęście, gdyż zawodnicy Napoli powinni być nieco zmęczeni czwartkową rywalizacją w Lidze Europejskiej. Jednak klubowi z Neapolu w spotkaniach u siebie nie zdarza się zaliczać poważniejszych wpadek nawet po meczach pucharowych. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu, i zapewne zechcą ten fakt udowodnić na boisku. Czy będą potrafili pokonać naprawdę dobry zespół, za jaki uchodzi Sassuolo? Początek spotkania: Napoli – Sassuolo, o godzinie 19:00.

zwycięstwo Napoli: 1,55____________remis: 4,25____________zwycięstwo Sassuolo: 5,00

Również we Włoszech, ale już o godzinie 20:45 Cagliari rozegra swoje spotkanie z Interem Mediolan. spisuje się w tym sezonie naprawdę słabo. Kandydaci do spadku z Serie A zajmują trzecią pozycję od końca. Jednak nikt nie zaprzeczy, że to wyjątkowo niewygodny rywal dla każdego. Chyba najbardziej specyficzna drużyna włoskiej Ekstraklasy. To jasne, że Nerazzurri są faworytem tego meczu, ale wobec bardzo kiepskiej formy tego zespołu niewykluczone, że będziemy tu świadkami remisu, lub nawet zwycięstwa gospodarzy. Paradoksalnie Inter poczyna sobie na wyjazdach naprawdę całkiem nieźle, jak na obecne możliwości tej drużyny, jednak w ich grze widać ładu ani składu. Cagliari może spróbować wykorzystać ich bolączki.

zwycięstwo Cagliari: 3,15_________remis: 3,15_________zwycięstwo Interu Mediolan: 2,25

Spotkanie hiszpańskiej Primiera Division: Levante – Geanadą zapowiada się na najmniej atrakcyjne z całej trójki prezentowanej przez nas spotkań. Zarówno Levente jak i Granada nie strzelają byt wielu bramek. Nie spodziewamy się więc tu zbytnio porywającego widowiska. Obydwie ekipy zajmują miejsca spadkowe. Będzie to więc pojedynek o przysłowiowe sześć punktów. Czy któraś z drużyn będzie potrafiła wyjść z niego zwycięsko? Przekonamy się o godzinie 20:45, kiedy to rozpocznie się ten mecz.

zwycięstwo Levante: 2,25____________remis: 3,05____________zwycięstwo Granady: 3,40

Wszystkie poniedziałkowe spotkania piłkarskie można typować w Totolotku. Nie zwlekaj! Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *