Bukmacherskie podsumowanie Mistrzostw Świata w piłce ręcznej!

Taki turniej jak Mistrzostwa Świata, z całą pewnością zasługuje na oddzielne podsumowanie, także to bukmacherskie. Na jakich drużynach mogliśmy najwięcej zyskać, na czym najwięcej  stracić? Zapraszamy do lektury!

Faza grupowa Mistrzostw Świata w Katarze przyniosła raczej spodziewane rezultaty. Wielcy faworyci, a więc Hiszpania, Francja, czy Chorwacja- awansowały gładko do fazy pucharowej, notując niemal same zwycięstwa. Wyłamała się tylko Francja, która w trzecim swym pojedynku grupowym zremisowała z Islandią. Bukmacherzy wycenili ten rezultat na około 13,00. W fazie grupowej rozczarowała przede wszystkim Rosja, która co prawda zaczęła ten turniej od wysokiego zwycięstwa z Arabią Saudyjską, ale następnie doznała czterech porażek, w tym z Argentyną (3,70) czy też z naszą reprezentacją (1,80).

Do największych niespodzianek fazy grupowej należała porażka wspomnianej już Islandii z Czechami (7,00), czy Słowenii z Katarem (3,80). Byliśmy świadkami tylko czterech remisów, ale za to każdy z nich wyceniany był co najmniej na 10,00. Reprezentacje typowane na najsłabsze w swoich grupach, okazali się nimi w stu procentach, gdyż Chile, Iran, Algieria, i Arabia Saudyjska solidarnie przegrały wszystkie swoje pojedynki na Mistrzostwach.

Jednak im dalej w las tym ciekawiej. W fazie 1/8 Polska pokonała Szwecję. Wygrana Biało-czerwonych była warta aż 3,40. W pozostałych pojedynkach bez sensacji, a więc wchodziły kursy po około 1,20-1,40. W ćwierćfinałach znów najwięcej można było zarobić na Polsce, która nieoczekiwanie dla wszystkich wygrała z Chorwacją (4,50). Sporo można było zyskać również stawiając na Katar. Gospodarze wygrali z Niemcami (3,20). W szlagierze po wyrównanej walce Hiszpania minimalnie lepsza od Danii (1,90). Żadnych problemów z odprawieniem Słowenii nie miała natomiast Francja (1,20).

Do finału awansował Katar, pokonując Polskę (2,00), oraz Francja, która rozprawiła się z Hiszpanią (1,60). Sprawiedliwości stało się jednak za dość, bo oto w finale Trójkolorowi okazali się zdecydowanie za mocni na forowany przez sędziów Katar. Bukmacherzy wycenili triumf Francji na 1,25  i tak właśnie się stało. Jeśli natomiast chodzi o mecz o III miejsce, to ku uciesze nas wszystkich- Polska po raz kolejny sprawiła miłą niespodziankę, pokonując w niesamowitych okolicznościach Hiszpanię. Kurs na wygraną naszej reprezentacji w tym spotkaniu wyniósł aż 4,30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *