Piłkarski poniedziałek z Totolotkiem!

Dziś w najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną rozegrane dwa mecze. Znacznie ciekawiej powinno być we Włoszech, ale typować można również starcie w Hiszpanii.

Pojedynek Lazio Rzym z Genuą, bo to o nim mowa rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie on transmitowany w Orange Sport. To oczywiste, że faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu jest zespół gospodarzy. Biancocelesti stracili ostatnio jakby trochę rezon, i przegrali dwa ze swych trzech pojedynków w Serie A ale teraz postarają się go odzyskać. Nie powinno być jednak to aż taki proste. Wszakże Genoa poczyna sobie naprawdę bardzo dzielnie w tym sezonie. Piłkarze gości przez jakiś czas utrzymywali się nawet w ścisłym czubie tabeli. Teraz co prawda trochę wyhamowali, i pozostają od kilku spotkań bez zwycięstwa, ale może właśnie teraz jest dla nich najlepsza pora na przełamanie, a w każdym razie na zdobycie choćby punkciku w tym meczu! Powinno być ciekawie!

zwycięstwo Lazio Rzym: 1,60__________remis: 3,85__________zwycięstwo FC Genoi: 5,35

O grze zespołu Przemysława Tytonia nie możemy powiedzieć nic pozytywnego. Co prawda niedawno udało im się wygrać dwa mecze z rzędu, ale zaraz doznali dwóch porażek, i dzięki temu nadal tkwią na ostatnim miejscu w Primiera Division. Sytuacja Rayo wygląda odrobinę lepiej, ale zespół również jest po dwóch porażkach z rzędu. Dla jednego zespołu może to być więc spotkanie na przełamanie. Czy dla któregoś będzie? Przekonamy się o tym o godzinie 20:45, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek. Według ekspertów Totolotka jest to mecz bez faworyta, dlatego na wygraną obydwu zespołów przyznano identyczne- wysokie wartości kursowe. A dla Ciebie?

zwycięstwo Elche: 2,65__________remis: 3,10__________zwycięstwo Rayo Vallecano: 2,65

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań  ligowych w ligach europejskich. Można to zrobić już teraz klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *