Piłkarski poniedziałek w Europie!

Dziś w ligach starego Kontynentu dokończenie weekendowych rozgrywek ligowych, czy też spotkań pucharowych. Postaraliśmy się wybrać dla Państwa te naszym zdaniem najciekawsze i przedstawić je w naszej analizie bukmacherskiej!

Elche odniosło trzy zwycięstwa w pięciu ostatnich spotkaniach, czym znacząco, bo niemal stuprocentowo podreperowało swój dorobek punktowy w Primiera Division. Pozycja zespołu w dalszym ciągu jest jednak kiepska. Eibar natomiast zajmuje w miarę bezpieczne miejsce, ale nie potrafi wygrać meczu już od czterech kolejek. Wszyscy w klubie liczą, że starcie z Elche będzie dla nich meczem na przełamanie. Czy będzie ich na to stać? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek starcia Eibar z Elche o godzinie 20:45.

zwycięstwo Eibar: 2,15______________remis: 3,00______________zwycięstwo Elche: 3,80

O tej samej porze w ramach fazy 1/8 Pucharu Anglii zagrają ze sobą Preston i Manchester United. Czerwone Diabły zdążyły już przyzwyczaić, że potrafią zanotować wpadkę z o wiele słabszym zespołem, jednak wydaje się, że nie powinna mieć ona dziś miejsca. Preston dobrze poczyna sobie w rozgrywkach League One, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że to klub o kilka klas gorszy od Manchesteru, który jeśli nawet nie zagra na 100% swoich możliwości, jest w stanie bez najmniejszych problemów odnieść zwycięstwo w tym meczu. Tylko czy gościom będzie się chciało chcieć?

zwycięstwo Preston: 6,50_______remis: 4,15_______zwycięstwo Manchesteru United: 1,40

Na koniec ciekawe spotkanie ligi portugalskiej: Nacional de Madera – Estoril. Obie drużyny mają taką samą ilość punktów w tabeli- po 25.Z tą jednak różnicą, że gospodarze nie przegrali już od pięciu spotkań, a goście mają passę dwóch porażek z rzędu. Wobec tych faktów, nie dziwi, że to właśnie Nacional jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. W pojedynkach z ich udziałem pada zazwyczaj sporo bramek, więc w ich bezpośrednim starciu powinno być podobnie. Mecz Nacionalu z Estoril rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie transmitowane w SportKlub.

zwycięstwo Nacional de Madera: 2,15________remis: 3,05________zwycięstwo Estoril: 3,30

Zapraszamy do wspólnego obstawiania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Sprawdź naszą ofertę bukmacherską już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *