Piłkarski piątek w zakładach bukmacherskich

W piątek w najsilniejszych ligach europy dojdzie trzech pojedynków piłkarskich. Przynajmniej dwa z nich zapowiadają się naprawdę ciekawie. Trzeci mecz też warto typować!

I tak oto w niemieckiej Bundeslidze o godzinie 20:30 Borussia Dortmund podejmie u siebie Mainz. Czy w spotkaniu poprzedniej kolejki z Freiburgiem, byliśmy świadkami przebudzenia ekipy Jurgena Kloppa? Jeśli tak, to powinien się właśnie zacząć masz klubu z Dortmundu w górę tabeli. Wydaje się, że gospodarze nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem nienajmocniejszego przecież Mainz. Dotąd Borussia notowała naprawdę koszmarną serię w spotkaniach u siebie, bo tak trzeba określić zdobycie przez tę drużynę zaledwie jedenastu punktów w meczach u siebie. Teraz jednak ma się to zmienić. A jeśli tak, to pierwszą ofiarą ma być Mainz. Spotkanie to będzie transmitowane w Eurosport 2.

zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,35_________remis: 4,90_________zwycięstwo Mainz: 8,00

O tej samej godzinie rozpocznie się pojedynek w Marsylii, w którym Olympique spotka się z Reims. O ile Marsylia gra naprawdę słabo na wyjazdach, o tyle Stade Velodrome stało się z tym sezonie prawdziwą twierdzą. Najbliższy pojedynek ma być tego najlepszym potwierdzeniem. Czy właśnie tak będzie? Zwarzywszy na to, że Reims to jeden z gorszych zespołów w Ligue 1, jeśli chodzi o delegacje, jest to naprawdę bardzo prawdopodobne rozstrzygnięcie. Transmisja ze spotkania: Olympique Marsylia – Reims, w N-Sport+.

zwycięstwo Olympique Marsylii: 1,40________remis: 4,55________zwycięstwo Reims: 7,50

Na koniec Primiera Division, i mecz: Almeria – Real Sociedad. O formie obu zespołów można powiedzieć, że jest bardzo nieprzewidywalna. Almeria notuje obecnie dobrą passę. Wygrała dwa mecze z rzędu, i dzięki temu opuściła strefę spadkową. W lidze hiszpańskiej jest w ogóle bardzo ciekawa sytuacja. Szesnasty zespół (jakim jest obecnie Almeria) od ósmego dzieli ledwie pięć punktów, więc wszystko to jest na włosku. Sociedad również zajmuje miejsce w tej wyliczane. Drużyna jest dwunasta z dorobkiem dwudziestu czterech oczek. Mecz ten będzie więc dla nich naprawdę ważnym sprawdzianem. Rozpocznie się on o godzinie 20:45.

zwycięstwo Almerii: 2,60_________remis: 3,05_________zwycięstwo Realu Sociedad: 2,70

Zapraszamy do typowania piątkowych meczów piłkarskich w Europie. Kompletną ofertę Totolotka na wszystkie spotkania rozgrywane w piątek można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *