Piłkarska niedziela w Totolotku!

Dziś w piłkarskich zakładach bukmacherskich czeka nas kilkanaście naprawdę ciekawych spotkań. Postanowiliśmy wybrać dla Was te naszym zdaniem- najbardziej atrakcyjne, i przedstawić je Wam pod kątem bukmacherskim. Oto jak się więc prezentują.

W angielskiej Premier League o godzinie 17:00 zapraszamy na pojedynek, w którym zmierzą się Southampton i Swansea. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport. Święci nie zwalniają tempa. Mimo kilku porażek, przez cały czas poczynają sobie na tyle dobrze, by mieć pełne prawo marzyć nawet o Lidze Mistrzów. Wbrew pozorom nie jest to aż taki odległy cel. Jeśli uda im się wygrać najbliższe kilka spotkań, ten cel będzie już naprawdę bardzo realny. Ich najbliższy przeciwnik należy do przeciętniaków Premier League, więc przy odrobinie wysiłku zwycięstwo powinno paść łupem dzielnych piłkarzy z Soutpampton. Swansea w grach wyjazdowych to jeden z najgorszych zespołów a Anglii, więc wydaje się, że do zwycięstwa gospodarzy naprawdę jeden krok!

zwycięstwo Southamptonu: 1,60_________remis: 3,55_________zwycięstwo Swansea: 5,75

We Francji hitowo zapowiada się starcie Monaco z Lyonem. Goście są liderem Ligue 1, i pozostaną nim nawet w przypadku porażki. Natomiast najważniejsza wiadomość dotycząca gry zespołu z Księstwa jest taka, że nie stracili oni bramki już on ponad 700 minut. To naprawdę znakomity wynik, zważywszy na to, że Monaco było przecież w kryzysie. Zdążyło już jednak z niego wyjść i od kilkunastu kolejek jest najlepszym zespołem we Francji, jeśli chodzi o grę w defensywie. A, że samo nie strzela też wielu bramek, nie spodziewamy się, by mecz z Lyonem obfitował w ogromną ilość goli. Może więc dobrym pomysłem było by zagranie jakiegoś zdarzenia z LB. Początek spotkania: Monaco – Lyon, o godzinie 21:00. Mecz ten będzie transmitowany w N-Sport+.

zwycięstwo AS Monaco: 2,10_______remis: 3,10_______zwycięstwo Olympique Lyonu: 3,55

W Hiszpanii czeka nas przedsmak emocji w półfinałowym starciu Copa del Rey, a więc pojedynek Barcelony z Villarealem. Zapowiada się jednak na to, że wspomniane emocje czekają nas tylko w cudzysłowie. Nic nie wskazuje na to, że odradzająca się Barcelona (kiedy była w kryzysie…?) nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Żółtej Łodzi Podwodnej. Villareal to mocny zespół jak na realia Primiera Division. Z całą pewnością zajmie na koniec sezonu miejsce w górnej połowie tabeli, z taką jednak adnotacją, że z całą pewnością nie będzie to miejsce 1-3. Do czwartej lokaty też mu trochę brakuje, nie mniej pozycje 5-7 są jak najbardziej w jego zasięgu. Jednak z Barceloną na Camp  Nou będzie się musiał obejść smakiem punktowym, a niewykluczone też, że i bramkowym. Starcie Barcelony z Villarealem będzie transmitowane w Canal+ Family. Jego początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Barcelony: 1,22__________remis: 6,25__________zwycięstwo Villarealu: 10,75

I jeszcze Włochy, gdzie patriotycznie będziemy się emocjonować meczem klubu Kamila Glika, a wiec Torino. Bykom przyjdzie się spotkać z Sampdorią. Są faworytem tego meczu. Może być jednak różnie, gdyż uczciwie mówiąc- to właśnie Sampa od początku sezonu prezentuje wyższą formę. Znacznie wyższą niż  dopiero co odradzające się  Palermo. Ciekawy mecz z wymianą ciosów, i z bramkami z obu stron? Sugerując się statystykami i formą strzelecką obu ekip- właśnie na to liczymy! Na mecz Torino z Sampdorią zapraszamy od godziny 15:00.

zwycięstwo Torino: 2,10____________remis: 3,10____________zwycięstwo Sampdorii: 3,55

Zapraszamy do wspólnego typowania niedzielnych spotkań piłkarskich. Pełna oferta bukmacherska Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *