Piątkowe mecze polskiej Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich!

Przed nami dwudziesta druga kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Na początek dwa w piątek spotkania. Co nas w nich czeka, i co do powiedzenia na temat kursów na poszczególne rozstrzygnięcia mają dla Was eksperci Totolotka?

Niebiescy rozpoczęli rundę wiosenną od dobrych wyników. Ich gra również uległa poprawie, jeśli by porównać ją z tym co prezentowali w jesieni 2014. W podobnym tonie można się wypowiadać o grze Lechii Gdańsk. Biało-zieloni chcą zająć miejsce w grupie mistrzowskiej T-Mobile Ekstraklasy. Jest to cel trudny do zrealizowania, ale wcale nie tak odległy. Kilka kolejnych zwycięstw może bardzo przybliżyć Lechię do jego realizacji. Goście są według bukmacherów lekkim faworytem meczu  z Ruchem, ale ich końcowy triumf wcale nie jest taki oczywisty. Drużyna trenera Fornalika również ma swoje cele, jakimi jest szybkie wywindowanie się z miejsca spadkowego. Jeśli udało by się pokonać Lechię, doskoczyli by do Korony, i byli by tylko punkt za Cracovią. Ale czy się uda? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym od godziny 18:00. Kiedy to rozpocznie się ten mecz. Pojedynek Ruchu Chorzów z Cracovią będzie transmitowany w Canal+ Family oraz w N-Sport+.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,80_______remis: 2,95_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,65

Na spotkanie: Cracovia – Lech Poznań, zapraszamy do już Canal+ Sport. Rozpocznie się ono o godzinie 20:30. Pasy nie mają szczęścia do spotkań z Lechem Poznań. Praktycznie każdy ich mecz z Kolejorzem kończy się pewną wygraną klubu z Poznania. Gospodarze nie grają źle na wiosnę, lecz wydaje się, że nie będą oni potrafili udźwignąć takiego pojedynku jak starcie z naprawdę silnym zespołem z Poznania. Lech w każdej formacji dysponuje znacznie lepszymi piłkarzami. Owszem, Pasy nadrabiają ambicją i wolą walki, ale akurat na tej zespół może się to okazać zdecydowanie za mało, by zdobyć dziś jakieś punkty. Jeśli tylko gości nie zlekceważą rywala, komplet punktów i powrót do Wielkopolski w szampańskich nastrojach jest jak najbardziej w ich zasięgu.

zwycięstwo Cracovii: 3,70__________remis: 3,10__________zwycięstwo Lecha Poznań: 2,10

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów piątkowych spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Kompletna oferta Totolotka S.A. na wspomniane pojedynki jest już dostępna w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *