Mecz: Legia Warszawa – Ajax Amsterdam, w zakładach bukmacherskich!

Legia staje w czwartek do swojego najważniejszego starcia w 2015 roku. Rewanżowe spotkanie w Ajaxem będzie również najważniejszym meczem w karierze szkoleniowej trenera Berga. Jak ten pojedynek przedstawia się w piłkarskich zakładach bukmacherskich?

Legia jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w meczu z Ajaxem, jednak nie aż takim dużym, jakim Holendrzy na własnym boisku byli tydzień temu. A tydzień temu byliśmy świadkami nikłego zwycięstwa Ajaxu, który po bramce Arkadiusza Milika zwyciężył 1:0. Ach gdyby Żyro nie zmarnował tej setki… I gdyby Kucharczyk i Kosecki byli bardziej skuteczni, a Orlando Sa celniejszy… Teraz nie ma jednak co gdybać! Trzeba wyjść na ten mecz jak na wojnę i walczyć w nim o zwycięstwo!

Czy Legia jest w stanie pokonać Ajax i przejść do kolejnej rundy Ligi Europejskiej? Pierwsze starcie pokazało, że na pewno tak. Należy być tylko o wiele bardziej konsekwentnym w ataku. Jeśli zespół z Warszawy zagra podobnie jak w pierwszym meczu, a wykończenie akcji nie będzie aż tak bardzo szwankowało, to ze spokojem będzie można oczekiwać na wynik końcowy tej rywalizacji. W zespole nie ma już Radovicia, który został sprzedany do Chin, ale nawet i bez niego gospodarze tego meczu są w stanie skutecznie powalczyć w wygraną. Ajax w obecnej formie jaką prezentuje, to drużyna jak najbardziej do przejścia. Trzeba to tylko udowodnić na boisku. A Legia pokazała w tym sezonie w europie, że nie boi się nikogo. Czas więc zademonstrować pełnię swoich umiejętności raz jeszcze!

zwycięstwo Legii Warszawa: 2,30_____remis: 3,10_____zwycięstwo Ajaxu Amsterdam: 3,20

Pojedynek Legii Warszawa z Ajaxem Amsterdam odbędzie się o godzinie 19:00. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport, w TTV, a także w TVN Turbo. Zapraszamy do wspólnego typowania tego meczu wraz z Totolotkiem S.A. Nasza kompletna oferta bukmacherska na to starcie dostępna jest już tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *