Grany piątek w polskiej Ekstraklasie!

Dziś w T-Mobile Ekstraklasie mecze dwóch drużyn walczących zaciekle o grupę mistrzowską, więc powinno być ciekawie. Jak prezentują się one w naszym zestawianiu bukmacherskim?

O godzinie 18:00 Podbeskidzie zmierzy się z Cracovią. Zarówno jedni i drudzy udanie zainaugurowali rundę wiosenną, bo tak należy określić zwycięstwo Górali nad GKS-em Bełchatów, oraz remis Cracovii ze Śląskiem. Gospodarze dzisiejszego meczu odnieśli zwycięstwo, a Cracovia zaledwie zremisowała i to na własnym boisku, ale nie wolno zapomnieć o tym, że Śląsk to zdecydowanie lepsza ekipa od Bełchatowian. Podbeskidzie w przypadku zwycięstwa może wskoczyć nawet na czwartą pozycję w lidze. Cracovi taki skok nie grozi jednak może ona już na dobre uciec ze strefy spadkowej, czego w klubie zapewne wszyscy sobie życzą. Nie będzie to łatwe, gdyż faworytem meczu jest ekipa z Bielska, ale na pewno niczego nie dostanie za darmo. Spotaknie: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia, będzie transmitowane w N-Sport+ oraz w Canal+ Family.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,40_____remis: 3,10_____zwycięstwo Cracovii: 3,00

Wieczorem już o godzinie 20:30 Wisła Kraków zmierzy się z Pogonią Szczecin. Biała Gwiazda była by wyżej w lidze, gdyby nie te nieszczęsne gry na wyjazdach. Teoretycznie ich gra w delegacjach nie wygląda źle, wszakże to trzeci zespół w lidze pod względem ilości zdobytych punków na obcych boiskach. Praktyka jest jednak taka, że na obcym boisku Wisłę dopada jakaś dziwna niemoc. Teraz jednak czeka ich mecz u siebie, w którym można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu- zdobyć trzy punkty, a także pozbawić ich Pogoni, która wydaje się jednym z głównych rywali Wisły o grupę mistrzowską. Czy gospodarze zdołają odnieść zwycięstwo? Gra Portowców na wyjazdach nie wygląda zbyt dobrze, dlatego wydaje się, że gospodarze powinni mieć nieco ułatwione zadanie. Na pojedynek Wisły Kraków z Pogonią Szczecin zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,15_______remis: 3,20_______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 3,40

Typujemy mecze polskiej T-Mobile Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A. Nasza aktualna oferta bukmacherska na piątek jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *