Grany piątek w ligach europejskich

Piątek w piłkarskich zakładach bukmacherskich prezentuje się naprawdę ciekawie. Będziemy mieli okazję podziwiać w akcji między innymi zawodników Bayernu Monachium czy Olympique Marsylii.

Marsylia rozpocznie swoją rywalizację z Caen o godzinie 20:30. Na ten mecz zapraszamy do N-Sport+. Gospodarze zajmują ciągle wysoką trzecią pozycję w Ligue 1, jednak jeśli zaraz nie otrząsną się z marazmu jaki ich dopadł, mogą szybko wylądować na miejscu, nie gwarantującym im występów nawet w Lidze Europy. Ostatnie mecze nie wystawiają tej drużynie najlepszego świadectwa. Czas więc przełamać tę kiepską passę, i zanotować zwycięstwo. Wydaje się, że Marsylia ma pecha, przyjdzie jej wszakże rywalizować z najlepszą obecnie drużyną we Francji. Tak wskazują wyniki, jakie zdołało osiągnąć Caen w ostatnich swoich ligowych starciach. Nie mniej to w dalszym ciągu drużyna typowana przez wielu do spadku z ligi. A Olympique Marsylia? Cóż, jeśli nie teraz, to już chyba nigdy…

zwycięstwo Olympique Marsylii: 1,50_________remis: 4,20_________zwycięstwo Caen: 6,00

Teraz Bundesliga i starcie Bayernu Monachium z Koln. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Stacja telewizyjna, na jakiej będzie można zobaczyć transmisję na żywo to oczywiście Eurosport 2. Bayern miał kiepski start rudny rewanżowej, ale teraz zdążyło już wszystko powrócić do normy, a jeśli tak, to powinien rozjechać dziś zespół z Kolonii. Goście nie mają zbyt wielu argumentów w walce w walcem z Bawarii. Prawdę mówiąc- nie mają ich wcale. Ich jedynym celem będzie zainkasowanie dziś jak najmniejszej ilości bramek po stronie strat. Tylko, czy Bayern Monachium z Robbenem, Lewandowskim i spółką zechce okazać im chociaż odrobinę litości? Raczej się na to nie zanosi.

zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,09________remis: 8,50________zwycięstwo Koln: 24,00

I jeszcze hiszpańska Primiera Division, gdzie zmierzą się ze sobą ekipy Espanyolu Barcelona oraz Cordoby. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 20:45. Drużyna z Barcelony doskonale spisuje się w Copa del Rey, gdzie jest już w półfinale. Zupełnie inaczej wiedzie im się  w rozgrywkach ligowych, gdzie zajmuje dziewiątą pozycję, grając zupełnie w kratkę, i demonstruje przeciętny, wręcz nudny styl gry. Jednak lepszy taki styl, i wygrane po 1:0, niż to co obecnie prezentuje sobą Cordoba. Nie da się tego określić innymi słowami niż tragedia lub kompromitacja. Zespół jest czerwoną latarnią Primiera Division. Zajmuje ostatnią lokatę ze wstydliwym bilansem pięciu porażek z rzędu. Ciężko przypuszczać, by los miał się dzisiaj odwrócić, i goście tego meczu mieli by zdobyć tu chociaż punkt.

zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 1,55_______remis: 3,65_______zwycięstwo Cordoby: 6,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania rezultatów piątkowych spotkań piłkarskich. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę na ten dzień już teraz! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *