Grana środa w Bundeslidze!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do typowania rezultatów spotkań niemieckiej Bundesligi. W środę w tej lidze zostanie rozegranych kilka pojedynków. Kto więc z kim zagra, i jakich kursów ustalonych przez naszych ekspertów na poszczególne rozstrzygnięcia możemy się w nich spodziewać?

W środę na niemieckich boiskach będziemy świadkami pięciu spotkań piłkarskich. Wszystkie one rozpoczną się o godzinie 20:00. Poniżej prezentujemy wszystkie pary, wraz z kursami na możliwe rezultaty. Jeden mecz, a więc: Borussia Dortmund – Augsburg, będzie transmitowany w telewizji, oczywiście w Eurosporcie 2. A więc w środowy wieczór spotkają się ze sobą:

Borussia Dortmund – Augsburg

zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,48_______remis: 4,20_______zwycięstwo Augsburga: 6,30

Hoffenheim – Werder Brema

zwycięstwo Hoffenheim: 1,70_______remis: 3,75_______zwycięstwo Werderu Brema: 4,30

Hertha Berlin – Bayer Leverkusen

zwycięstwo Herty Berlin: 4,75______remis: 3,40______zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,76

FC Koln – Stuttgart

zwycięstwo  FC Koln: 2,25___________remis: 3,15___________zwycięstwo Stuttrartu: 3,30

Paderborn – Hamburger

zwycięstwo Paderborn: 2,50__________remis: 3,15__________zwycięstwo Hamburga: 2,80

Dla Borussi to już naprawdę ostatni dzwonek. Jeśli piłkarze Kloppa chcą mieć spokojną wiosnę (chociaż i tak będzie burzliwa) muszą zacząć wygrywać i to od zaraz! Wiadomo, że nie będzie łatwo, gdyż Augsburg to naprawdę dobra drużyna. Ciekawie zapowiada się również pojedynek Padebornu z Hamburgerem. Zespoły te zdają się być bezpośrednimi rywalami do spadku z Bundesligi. Punkty dla jednych bądź drugich mogą okazać się kluczowe w kontekście utrzymania niemieckiej Ekstraklasie.

Zapraszamy do wspólnego typowania środowych meczów Niemieckiej Bundeslidzi. Ofertę bukmacherską Totolotka na  wszystkie spotkania można już zobaczyć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *