Grana sobota w ligach europejskich!

Europejskie rozgrywki ligowe w pełni, więc mamy dla  was kolejną porcję najciekawszych naszym zdaniem pojedynków piłkarskich do typowania. Sprawdź, co ciekawego w Europie dzieje się tym razem.

Tydzień temu Monaco straciło pierwszą bramkę od niepamiętnych czasów, i tym samym przegrało mecz również od bardzo dawna. Teraz więc trzeba znów gonić uciekającą czołówkę. Wydaje się, że mecz z dzielnymi piłkarzami z Montpellier będzie  dla nich sporym wyzwaniem, jednak jest on jak najbardziej do wygrania. Goście w tym sezonie na wyjazdach prezentują się naprawdę dobrze, jednak to samo można powiedzieć o występach Monaco na Stade Luis II. W składzie drużyny z Księstwa występuje większa ilość doświadczonych zawodników, i właśnie oni powinni przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Mecz: Monaco – Montpellier, rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Monaco: 1,70__________remis: 3,40__________zwycięstwo Montpellier: 5,50

Ekipa Schalke walczy o jak najwyższe miejsce w Bundeslidze. Czyni to na razie ze sporym powodzeniem. Goście mają szczęście, bo przyjdzie im zagrać z Eintrachtem, który w chwili legitymuje się najgorszą serią spotkań w lidze. Ten fakt może jednak działać paradoksalnie na korzyść drużyny z Frankfurtu, która z całą pewnością zechce przełamać tę passę. Czy jej się to uda? Przekonamy się o tym już niebawem. Mecz Eintrachtu z Schalke będzie transmitowany w Eurosporcie 2. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:30.

zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt: 2,25_______remis: 3,50_______zwycięstwo Schalke: 2,90

Wydaje się, że Palermo nie ma większych szans w starciu z Napoli. Gospodarze mają jednak jeden bardzo poważny argument, który może jednak przemawia za tym, że wcale nie musi się to dla nich skończyć aż tak źle. Nazywa się on oczywiście Paulo Dybala. W tym sezonie Serie A, Argentyńczyk ma w swoim dorobku już 11 bramek, i z pewnością zechce go dzisiaj doprawić. Tylko czy Napoli z innym superstrzelcem rodem z Argentyny, a więc Gonzalo Higuainem im na to pozwolą? Początek starcia Palermo z Napoli o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Palermo: 3,70____________remis: 3,40____________zwycięstwo Napoli: 2,00

Na koniec mecz: Malaga – Espanyol Barcelona. Rozpocznie się on późno bo dopiero o godzinie 22:00. Faworytem jest Malaga, ale wobec naprawdę niezłej formy Espanyolu, jaką demonstruje ta drużyna w rozgrywkach Pucharu Hiszpanii, nie jest to wcale takie oczywista sprawa. Obydwa zespoły nie prezentują zbyt atrakcyjnego futbolu, więc nie spodziewamy się tu porywającego widowiska. Nie mniej coś nam mówi, że nie będziemy zawiedzeni poziomem piłkarskim tego pojedynku.

zwycięstwo Malagi: 2,12_______remis: 3,20_______zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 3,55

Zapraszamy do wspólnego typowania sobotnich meczów piłkarskich. Kompletną ofertę Totolotka S.A. na dzisiejsze pojedynki można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *