Finał Pucharu Narodów Afryki z Totolotkiem!

Dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie finałowe Pcharu Narodów Afryki. Zmierzą się w nim reprezentacje Wybrzeża Kości Słonoiwej oraz Ghany. Czego możemy się spodziewać w tej rywalizacji pod kątem zakładów bukmacherskich?

WKS i Ghana w opinii bukmacherów były reprezentacjami z największymi szansami na końcowy triumf w Pucharze Narodów Afryki. Przewidywania ekspertów się sprawdziły, i te dwie reprezentacje stają do rywalizacji w wielkiem finale tej imprezy. Można je porównać do Hiszpanii i Niemiec, lub do Brazylii i Argentyny na swoim kontynencie. Co prawda w ekipe Czarnych Gwiazd nie ma takich uznanych graczy jak Essien, czy Muntari, ale i tak nie miała większych problemów z dojściem do finału. Również Wybrzeże Kości Słonoiwej, w którym bryluje Bonny czy Tiene, czy Gervinho poradziło sobie dość fatwo z awansem do decydujacej fazy. Finał marzeń stał się więc faktem. Kto w nim ma większą szansę zdobyć Puchar za zwycięstwo i zarazem prymat na piłkarskim Czarnym Lądzie?

Faworytem ekspertów Totolotka w tym pojedynku jest ekipa Słoni, gdyż po prostu w swych  szeregach ma więcej piłkarskiej jakości niż swoi przeciwnicy. Wyniki osiągnane przez nich były też lepsze, a warto podkreślić, że mieli nieco trudniejszą drogę do finału. Jednak to finał, a wiadomo, że finały potrafią być bardzo nieprzewidywalne. Niech w tym pojedynku zwycięży futbol! Mamy więc nadzieję, że nie będziemy wmieli okazję być świadkami takich dantejskich scen, jak przy okazji półfinałowego starcia Gwinei Równikowej z Ghaną. Wszycy woleli by tego uniknąć.

zwycięstwo Wybrzeża Kości Słoniowej: 2,40_____remis: 2,95_____zwycięstwo Ghany: 3,10

Mecz: Wybrzeże Kości Słoniowej – Ghana, zostanie rozegrany o godzinie 20:00. Będzie on transmitowant w Eurosporcie 2. W Totolotku można go typować już teraz. Sprawdź sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *