Euroliga z Totolotkiem!

Dzisiaj kolejne spotkania w ramach koszykarskiej Euroligi. Typerzy doczekają się czterech pojedynków. Kto z kim zagra i jakie kursy na poszczególne rozstrzygnięcia przygotowali dla nas eksperci Totolotka S.A.?

Olympiakos Pireus zajmuje drugie miejsce w grupie F z niemal pewnym już awansem dok olejnej fazy Euroligi. Do szczęścia wystarczy już tylko kilka kroków. Jednym z nich jest pokonanie ekipy z Novgorodu. Grecy są faworytem tej rywalizacji, i raczej nie powinni zawieźć oczekiwań swych fanów i także ekspertów od typowania. Olympiakos gra ten mecz na wyjeździe, a tam poczyna sobie nieco słabiej niż na własnej hali. Jednak Nizhny Novgorod gra ogólnie słabo, nie ma znaczenia czy roli gospodarza czy też gościa. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17:30.

zwycięstwo Nizhny Novgorod: 2,75___remis: 12,50___zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 1,50

Znów mecz ze zdecydowanym faworytem, który zagra dziś jako gość. Za takiego uznawany jest Real Madryt w pojedynku z Żalgirisem Kaunas. Królewscy zajmują pierwsze miejsce w grupie, Żalgiris jest przedostatni. To mówi nam wszystko o tym meczu. Jeśli Real zwycięży, pozbawi gospodarzy już wszelkich złudzeń związanych z nawiązaniem jeszcze jakiejkolwiek walki o awans. Czy tak się właśnie stanie? Przekonamy się już od godziny 19:00, kiedy to rozpocznie się ten mecz.

zwycięstwo Żalgirisu Kaunas: 3,95______remis: 17,00______zwycięstwo Realu Madryt: 1,26

Kolejnym dzisiejszym spotkaniem w Eurolidze jest mecz: Żalgiris Kaunas – Alba Berlin. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:05. Wydaje się, że Niemcy nie powinni mieć większych szans z supermocną drużyną Maccabi Tel Aviv. I rzeczywiście- Izraelczycy są na najlepszej drodze tu temu by pokazać Albie miejsce w szeregu, czyli tak samo jak Real- wyeliminować Berlińczyków z dalszej walki o awans z grupy. W przypadku Maccabi nie powinno być to szczególnie trudne zadanie.

zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 1,18_______remis: 17,00_______zwycięstwo Alby Berlin: 4,70

Na koniec spotkanie, które będzie można zobaczyć dziś w Canal+ Sport, a więc pojedynek Barcelony z Galatasayay. Ten mecz zapowiada się naprawdę atrakcyjnie. Zdecydowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa są gospodarze, ale obydwa zespoły balansują tak naprawdę na  krawędzi awansu, więc Barcelona zagra dziś pod presją, a właśnie to może być szansą dla Galatasaray na uzyskanie dobrego wyniku w tym pojedynku. Początek starcia w Barcelonie o godzinie 21:00.

zwycięstwo Regal Barcelona: 1,08_____remis: 19,00_____zwycięstwo Galatasaray SK: 7,60

Zapraszamy do obstawiania  spotkań Euroligi wspólnie z Totolotkiem S.A. Kompletną ofertę bukmacherską na czwartek można już znaleźć w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *