Derby Genoi w zakładach bukmacherskich!

Dzisiejsze spotkanie derbowe we Włoszech pomiędzy Sampdorią a FC Genoą zapowiada się naprawdę fascynująco. Dlaczego  postanowiliśmy się oddzielnie pochylić właśnie nad nim?

Przypomnijmy co działo się w niedzielny wieczór. Otóż mieliśmy wtedy do czynienia z ogromną ulewą nad Genuą, która uniemożliwiła przeprowadzenie tych zawodów. Prezydent Sampdorii, charyzmatyczny Massimo Ferrero wznosił błagalne modły do sił natury, by zlitowały się one nad losem, lecz pozostały one nieugięte. Włoska federacja zadecydowała więc, że pojedynek derbowy zostanie przełożony na wtorek na godzinę 18:30. Wydaje się to być rozsądnym pomysłem.

Obie drużyny nie musiały nawet wyjeżdżać z miasta, potrzebowały jedynie wrócić do swoich ośrodków treningowych. Kwestia faworyta tego spotkania pozostała więc niezmienna. Według ekspertów Totolotka jest nim nadal Sampdoria, ale już nie takim wyraźnym jak w niedzielę. Emocje nieco opadły, ale to jasne, że o 18:30 Stadio Luigi Ferraris znów zostanie rozgrzane do czerwoności.

Zarówno Sampdoria jak i FC Genoa poczynają sobie w tym sezonie naprawdę dobrze. Obie są w górnej połówce tabeli. Mają po 35 punków i zajmują odpowiednio szóste (FC Genoa) i siódme miejsce w tabeli. Lepszą passę spotkań mają aktualnie goście, ale wiadomo, że w przypadku derbów piłkarskie statystyki schodzą jakby na dalszy plan.

Zwycięży dziś ta drużyna, która wykaże więcej serca i determinacji. Będzie nią Sampdoria czy ich odwieczny rywal- FC Genoa? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Sampdorii: 2,45___________remis: 3,05___________zwycięstwo FC Genoi: 2,90

Transmisja z derbowego pojedynku Sampdorii z FC Genoa, zostanie przeprowadzona w Canal+ Family. Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania tego meczu. Nasza kompletna oferta bukmacherska jest już dostępna tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *