Typujemy zwycięzcę Pucharu Narodów Afryki!

Totolotek S.A. przygotował dla swoich fanów ofertę typowania zwycięzcy Pucharu Narodów Afryki, jak i zwycięzcę poszczególnych grup. Jak mają się kursy na poszczególne reprezentacje i na kogo można postawić?

Faworytem do końcowego triumfu w Pucharze Narodów Afryki 2015 jest Wybrzeże Kości Słoniowej (4,75), i nie ma co się dziwić takim przewidywaniom. Słonie dysponują naprawdę mocnym i doświadczonym składem, z niesamowitym Yaya Toure na czele. Dalej też jest nieźle, bo tacy zawodnicy jak szybki jak wiatr- Gervinho, czy niesamowicie groźny napastnik- Wilfried Bony, którym interesuje się sam Real Madryt, to niemalże gwarancja końcowego sukcesu. Niemalże, bo w przeszłości WKS nie umiało sobie poradzić z etykietą faworytów do końcowego sukcesu i zawsze zawodziło. Nie mniej teraz to właśnie ta reprezentacja jest typowana przez wszystkich jako zdobywca pucharu w tegorocznych rozgrywkach.

Nieco niżej stoją akcje reprezentacji Algierii (5,50), Ghany (8,00) oraz Tunezji (9,00). Kolejne zespoły wymieniane jako kandydaci do końcowego triumfu to dobrze znane kibicom futbolu Kamerun (10,00) i Senegal (15,00). Nie brakuje głosów, że będzie to jedna z gorszych edycji PNA, ponieważ brak w niej tak uznanych reprezentacji afrykańskich jak Nigeria cz Egipt. Ale właśnie przez to otwiera się szansa dla innych drużyn, które na pewno będą chciały sprawić niespodziankę i nie być tylko tłem, a też zaistnieć w Pucharze Narodów Afryki.

Zapraszamy do wspólnego typowania rozgrywek Pucharu Narodów Afryki 2015! Ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na zwycięzcę PNA, a także na inne zakłady długoterminowe dotyczące tego turnieju można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *