Typujemy z Totolotkiem mecz NBA: Cleveland Cavaliers – Dallas Mavericks!

Prawie wszystkie dzisiejsze mecze ligi NBA są rozgrywane późno w nocy. Wyjątkiem jest pojedynek Cleveland Cavaliers z Dallas Mavericks. Czego możemy spodziewać się po tym pojedynku, I jakie kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w nim ustalili dla nas eksperci Totolotka?

Cleveland Cavaliers walczy o jak najlepszą pozycję wyjściową przed fazą play-off. Cavs zajmują jak na razie czwartą pozycję, ale mają bardzo dobrze rokującą passę czterech wygranych z rzędu. Wydaje się, że zwycięstwo numer pięć jest na wyciągnięcie ręki. Gra Dallas nie wygląda w tym sezonie zbyt imponująco. Zespół nie powinien mieć większych problemów z awansem do fazy pucharowej NBA, ale miewał już okresy lepszej gry. Mimo posiadania w swoich szeregach takiej mega gwiazdy, jak Dirk Nowitzki- postawa Mavs w tym sezonie jest po prostu przeciętna. A LeBron James i spółka przyzwyczaili już wszystkich, że nie wybaczają przeciętności.

zwycięstwo Cleveland Cavaliers: 3,20____remis: 14,50____zwycięstwo Dallas Mavericks: 1,35

Zapraszamy do wspólnego typowania meczu Cleveland Cavaliers z Dallas Mavericks. Można to zrobić na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=NBA !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *