Typujemy spotkanie: Rayo Vallecano – Cordoba!

Ligowe zmagania w osiemnastej kolejce Primiera Division kończy dzisiejszy pojedynek Rayo Vallecano z Cordobą. Dlaczego jest to ważny mecz, i czego ciekawego możemy się w nim spodziewać pod kątem bukmacherskim?

Rayo prezentuje się w tym sezonie zaskakująco dobrze. Gospodarze tego meczu zajmują wysoką (jak na siebie) jedenastą pozycję, a w przypadku zwycięstwa mogą wskoczyć nawet na dziewiątą lokatę. Natomiast Cordoba może odskoczyć na jeden punkt od strefy spadkowej, gdzie tkwi obecnie. By jednak tak się stało, konieczne jest zwycięstwo, a według bukmacherów- faworytem do wygranej, i to dość zdecydowanym jest zespół gospodarzy. I rzeczywiście, Codroba na wyjazdach jak dotąd potrafiła wygrać tylko raz- z pogrążonym w kryzysie zespołem Athleticku Bilbao. Na niekorzyść gości działa też dodatkowo fakt, że Rayo przegrało dwa ostatnie mecze u siebie, i teraz na pewno zrobi wszystko by odzyskać zaufanie swoich fanów. W jaki sposób najprościej tego dokonać? Oczywiście zwycięstwem!

zwycięstwo Rayo Vallecano: 1,70_________remis: 3,40_________zwycięstwo Cordoby: 5,15

Mecz Rayo z Cordobą rozpocznie się o godzinie 20:45, ale można go typować już teraz. Zapraszamy do https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Hiszpania%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *