Typujemy spotkanie: Manchester City – Arsenal Londyn!

Starcie City z Arsenalem wywołuje zawsze ogromne emocje. Spotykają się wszakże dwa zespoły należące do elity angielskiego futbolu. Od paru lat The Citizens zajmują czołowe lokaty w Premier League. Kanonierzy natomiast plasują się zawsze gdzieś w okolicy miejsc 2-4. Nie inaczej jest i w tym sezonie. W jakich nastrojach obie ekipy będą przystępować do niedzielnego pojedynku, i jak prezentuje się on pod względem bukmacherskim?

Gospodarze zajmują obecnie drugą lokatę w tabeli. Ich gra wygląda naprawdę bardzo dobrze. Mają arcymocny skład, ale wystąpią w tym meczu bez swojego lidera- Yaya Toure, oddelegowanego na Puchar Narodów Afryki. Jego nieobecność może być bardzo trudna do zastąpienia. W Manchesterze występuje co prawda jeszcze kilku naprawdę dobrych pomocników, ale reprezentant Wybrzeża Kości słoniowej, to naprawdę wybitna osobistość w skali światowego futbolu. Jak gospodarze poradzą sobie bez swojego wielkiego lidera?

Ekipa Arsena Wengera brak Toure jest oczywiście bardzo na rękę. Tym bardziej, że z ich składu nie ubył nikt ważny. Kanonierzy przyjadą na Etihad Stadium z zamiarem zgarnięcia co najmniej punktu, a najlepiej trzech oczek. Będzie to naprawdę trudne, ale nie niemożliwe zadanie, co udowodniła choćby ekipa Burnley, której jakiś czas temu udało się osiągnąć w Manchesterze rezultat remisowy. Jedno jest pewne- czekają nas naprawdę duże emocje! Nudny mecz? To nie tutaj! Owszem- są w Europie spotkania, które wzbudzają jeszcze większe emocje, ale jesteśmy wręcz przekonani, że dziś od godziny 17:00 rozpocznie się prawdziwa piłkarska uczta.

zwycięstwo Manchesteru City: 1,80_____remis: 3,40_____zwycięstwo Arsenalu Londyn: 4,30

Spotkanie: Manchester City – Arsenal Londyn, będzie transmitowane w Canal+ Sport. W Totolotku można typować go już teraz. W celu zapoznania się z naszą kompletną ofertą kursową na ten pojedynek, prosimy kliknąć tutaj.

Komentarz (1)

  1. andrzej

    Bez Yaya Toure i Nasriego co najwyżej remis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *