Typujemy spotkanie: Lille – Evian TG!

W najsilniejszych ligach starego Kontynentu dziś tylko jeden mecz. Chodzi oczywiście o francuską Ligue 1 i pojedynek: Lille – Evian TG. Czego możemy się po nim spodziewać w kontekście bukmacherskim?

Gospodarze to na razie jedni z największych przegranych obecnego sezonu ligowego we Francji. Lille miało się bić o najwyższe lokaty, a tymczasem zajmuje miejsce ledwie odrobinę nad strefą spadkową. Z rewelacyjnej formy bramkarza- Vincenta Enyeamy, pozostało naprawdę niewiele. Lille nie zdobywa też wiele bramek, bo zaledwie 15 w rozegranych dotychczas osiemnastu kolejkach ligowych. Drużyna gospodarzy jeśli chce myśleć o spokojnym bycie w Ligue 1, a może nawet grze o coś więcej- koniecznie musi odnieść w tym meczu zwycięstwo. Zadanie w teorii dość proste, tym bardziej, że Evian na wyjazdach poczyna sobie nieszczególnie. Jednak obecna forma Les Dogues również nie jest taka by była gwarantem wgranej. Nie spodziewamy się tu gradu bramek, ale mamy nadzieję, że będziemy świadkami co najmniej jednego trafienia. Początek meczu Lille z Evian TG o godzinie 20:30.

zwycięstwo Lille: 1,65_____________remis: 3,40_____________zwycięstwo Evian TG: 5,25

Typujemy wspólnie środowe mecze piłkarskie, w tym starcie Lille z Evian TG. Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *