Typujemy spotkania Pucharu Narodów Afryki!

Dziś w Pucharze Narodów Afryki swoje rozgrywki rozpoczyna grupa C. Kto z kim zagra, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych spotkaniach jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

O godzinie 17:00 zapraszamy na pojedynek: Ghana – Senegal. Będzie on transmitowany w Eurosport. Grupa C w powszechnym mniemaniu jest najsilniejsza w tegorocznym PNA. To tak zwana grupa śmierci. Wszystkie reprezentacje prezentują wysoki poziom, żadna z nich na pewno nie odpuści. Ghana jest faworytem spotkania z Senegalem. Wydaje się, że to najbardziej ukształtowany zespół z pośród wszystkich biorących udział w Pucharze Narodów Afryki. Nie wolno jednak zapominać, że taki zawodnik jak Demba Ba w szeregach Senegalczyków, jest gwiazdą pierwszej wielkości. Przesądzał on już nie raz o wyniku spotkań czy to Chelsea, czy Besiktasu Stambuł. Ma wszelkie dane ku temu by ukąsić też reprezentację Czarnych Gwiazd, jak popularnie zwana jest Ghana.

zwycięstwo Ghany: 2,30____________remis: 3,10____________zwycięstwo Senegalu: 3,15

W drugim meczu grupy C Algieria zagra z Republiką Południowej Afryki. Kibice piłkarscy powinni mieć jeszcze w pamięci występ Lisów Pustyni w zeszłorocznym Mundialu, i ich odpadnięcie w meczu z Niemcami dopiero po dogrywce. Algieria pokazała wtedy, że jest naprawdę groźną drużyną. Według ekspertów Totolotka gospodarze nie powinni mieć większych problemów z ograniem RPA. Przy odrobinie zaangażowania wygrana trafi na jej konto. RPA to ciekawy zespół, ale brak mu ogrania na najważniejszych turniejach mistrzowskich. Algierczycy natomiast mają tego doświadczenia bardzo dużo, i to właśnie ono może się okazać w tym pojedynku decydujące. Początek meczu Algierii z Senegalem o godzinie 20:00. Transmisja pojedynku w Eurosport.

zwycięstwo Algierii: 1,85______________remis: 3,25______________zwycięstwo RPA: 4,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rozgrywek Pucharu Narodów Afryki. Ofertę kursową na dzisiejsze pojedynki są już dostępne tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *