Typujemy spotkania Polskiej Ligi Hokeja!

W Polskiej Lidze Hokeja odbędą się dziś cztery mecze. Planowo spotkań miało odbyć się pięć, ale przypomnijmy, że drużyna GKS-u Katowice została usunięta z rozgrywek. Czego ciekawego możemy się więc spodziewać po pozostałych czterech pojedynkach w kontekście zakładów bukmacherskich?

O godzinie 18:00 Sanok spotka się GKS Jastrzębiem. Faworytem bukmacherów w tym meczu są gospodarze, ale trzeba przyznać, że postawa Jastrzębian w tym sezonie wygląda naprawdę obiecująco. To jeden z czterech (koło Sanoka właśnie) klubów, które bardzo wyraźnie dominują w PLH. GKS Jastrzębie ma na swoim koncie pięć wyjazdowych porażek, w tym trzy z rzędu w ostatnich pięciu spotkaniach. GKS co prawda wygrał znów dwa mecze z rzędu w delegacjach, jednak wydaje się, że to właśnie Sanok będzie odpowiednim przeciwnikiem, który zweryfikuje ich rzeczywistą siłę w meczach wyjazdowych.

zwycięstwo Sanoka: 1,90__________remis: 4,40__________zwycięstwo GKS Jastrzebie: 2,80

o tej samej porze Podhale spotka się z Cracovią. Goście to trzecia z czterech wspomnianych już liderujących drużyn tego sezonu PLH. W rozgrywkach ligowych idzie im naprawdę bardzo dobrze. Natomiast Podhale święciło triumfy w krajowym hokeju, ale było to kilka lat temu. Obecnie klub popadł w przeciętność i nie jest już w stanie zagrozić najlepszym. Przy odrobinie wysiłku Cracovia nie powinna mieć problemu z potwierdzeniem tej tezy na lodowisku.

zwycięstwo Podhala: 3,05____________remis: 4,40____________zwycięstwo Cracovii: 1,80

Pół godziny później zapraszamy na pojedynek: Orlik Opole – Gks Tychy. Goście to ostatni z wielkiej czwórki polskiej Ligi Hokeja. Inne zespoły się nie liczą, albo liczą się w naprawdę nieznacznym stopniu. Z Orlikiem Opole jest podobnie. W zespole brak znaczących indywidualności, co przekłada się na słabą ich pozycję w tabeli. Wydaje się, że pewne zwycięstwo powędruje w tym meczu do zespołu gości.  Ale czy będzie tak naprawdę? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Orlika Opole: 5,60________remis: 5,20________zwycięstwo GKS-u Tychy: 1,35

W ostatnim dzisiejszym meczu Muks Naprzód Janów zmierzy się z Unia Oświęcim. Mecz przynajmniej w teorii wydaje się najbardziej wyrównanym z możliwych. Według ekspertów Totolotka faworytami do wygranej są goście, ale nie było by dużej niespodzianki, jeśli to jednak to Naprzodowi Janów uda się sięgnąć w tym meczu po zwycięstwo. Spotkanie Muks Naprzód Janów z Unią rozpocznie się o godzinie 18:30.

zwycięstwo Muks Naprzód Janów: 2,80____remis: 4,40____zwycięstwo Unii Oświęcim: 1,90

Typujemy wspólnie rozstrzygnięcia spotkań w Polskiej Lidze Hokeja. Totolotek S.A. przygotował ofertę bukmacherską na te rozgrywki. Można już znaleźć już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *