Typujemy sobotnie spotkania ligowe w Europie!

W czołowych ligach europejskich czeka nas kolejna dawka futbolu. Oto, jakie spotkania zostaną rozegrane tym razem, i co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka, oraz jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia?

O godzinie 17:00 Lille spotka się z Monaco. Gospodarze ostatnio jakby trochę złapali wiatru w żagle. Wygrali dwa mecze z rzędu, ale w ostatniej kolejce ich zapał ugasiło skutecznie przeciętne Lorient, pokonując ich u siebie jeden do zera. Lille traci mało bramek, ale teraz przyjdzie im się mierzyć z drużyną która nie straciła gola od ponad 600 minut. Nie nastawiamy się w tym meczu na dużą liczbę trafień. Bezbramkowy remis wcale nie jest tu wykluczony. A jak będzie? Przekonamy się już od godziny 17:00, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek. Spotkanie Lille z Monaco będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo Lille: 2,85______________remis: 2,90______________zwycięstwo Monaco: 2,65

Zostajemy w Ligue 1, w której to Montpellier spotka się z Nantes. Gospodarze pną się w górę ligowej tabeli. Zajmują już szóstą lokatę, i mają apetyt na więcej. By tego dokonać- potrzebne są kolejne zwycięstwa, w tym to w najbliższym meczu z Nantes. Kanarki nie są jakąś szczególnie wymagającą ekipą, i wydaje się, że jeśli Montpellier zagra tak jak w ostatnich pojedynkach, to nie będzie miał większych problemów z odprawieniem gości do domu z zerowym dorobkiem punktowym. W bardzo dobrej formie znajduje się napastnik gospodarzy- Lucas Barrios, zdobywca hat-tricka. W meczu z Nantes z pewnością też zechce coś ustrzelić. Początek meczu: Montpellier – Nantes, o godzinie 20:00.

zwycięstwo Montpellier: 2,25___________remis: 3,05__________zwycięstwo Nantes: 3,25

Ciekawie powinno być również w Rzymie, gdzie Lazio zmierzy się z Milanem. Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Family. Wobec fatalnej passy Rossonerich (w roku 2015 nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa) faworytem i to dość wyraźnym gospodarze. Posada Filippo Inzaghiego zawisła ponoć na włosku. Jeśli Milan dalej będzie spisywał się tak słabo, nie doczeka on wiosny i zostanie zwolniony już niebawem. Natomiast jeśli chodzi o Lazio, to ich szkoleniowiec- Edoardo Reja, jest uważany w Rzymie za piłkarskiego cudotwórcę i noszony niemal na rękach. Czy będzie tak samo także po meczu z mimo wszystko zawsze groźnym Milanem? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Lazio Rzym: 1,85__________remis: 3,35__________zwycięstwo AC Milan: 4,05

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań sobotnich spotkań ligowych. Ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na dzisiejszy dzień można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *