Typujemy Puchar Króla!

W Pucharze Hiszpanii zostaną dziś rozegrane trzy mecze, w tym wielki hit tej fazy, a więc spotkanie Barcelony z Atletico Madryt. A kto jeszcze zmierzy się ze sobą dzisiejszego wieczoru, i jakie spojrzenie na te pojedynki mają eksperci Totolotka?

Pierwsze dzisiejsze spotkanie to: Villareal – Getafe. Zostanie ono rozegrane o godzinie 20:00 i będzie transmitowane w TVP Sport. Pozycja w Primiera Division obu klubów jasno sugeruje, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Żółte Łodzie Podwodne. Bukmacherzy również są tego zdania wyznaczając kurs na wygraną gospodarzy na niezbyt wysokim poziomie. W Totolotku kurs na wygraną Villarealu został ustalony na poziomie 1,30. Wydaje się, że oddaje on jego potencjał względem chimerycznej i leniwej drużyny Getafe. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie w tym meczu niespodzianką.

zwycięstwo Villarealu: 1,30____________remis: 4,90____________zwycięstwo Getafe: 9,00

Malaga nie notuje obecnie dobrej passy w lidze hiszpańskiej, ale i tak zajmuje w niej wyższą pozycję niż tragicznie prezentujący się od początku sezonu Athletic. Goście nie mogą się doczekać przełomu. To drużyna na spadek z Primiera Division, ale wydaje się, że puchary w tym roku również im nie grożą. Ale w Copa del Rey Athletic od lat to zupełnie inna drużyna. Od lat groźna dla najlepszych. A skoro nie można awansować do Europy przez ligę, to może warto postarać się i spróbować to zrobić dzięki dojściu wysoko w rozgrywkach Pucharu Hiszpanii. Szczególnie, że Baskowie z Bilbao rokrocznie zachodzili w krajowym pucharze do finału, lub nawet go zdobywali. Początek meczu: Malaga – Athletic Bilbao o godzinie 20:00.

zwycięstwo Malagi: 2,15__________remis: 3,15__________zwycięstwo Athletic Bilbao: 3,40

W ostatnim dzisiejszym spotkaniu Barcelona podejmie Atletico Madryt. Szykuje się więc nam kolejna porcja gwiezdnych wojen w najlepszym wydaniu. Przewagę psychologiczną przed tym pojedynkiem powinna mieć Barcelona, która niedawno wygrała z Atletico u siebie trzy do jednego. Po tym meczu mówiło się jednak więcej o pracy sędziego niż o grze obu drużyn. Ekipa Diego Simeone na pewno pała rządzą rewanżu. Tylko czy będzie potrafiła zademonstrować to na boisku? W ostatnich latach Los Colchoneros zazwyczaj radzili sobie dobrze czy to z Realem czy właśnie z Barceloną. Początek rywalizacji Barcelony z Atletico o godzinie 22:00. Na mecz zapraszamy do TVP Sport.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,55________remis: 4,20________zwycięsto Atletico Madryt: 5,75

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Copa del Rey. Kompletną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze pojedynki można już znaleźć klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *