Typujemy Puchar Francji!

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań piłkarskiego Pucharu Francji. To co prawda dopiero faza 1\32 ale kilka pojedynków z pewnością zasługuje na to by bliżej się im przyjrzeć.

Lyon przyjdzie tu jako faworyt, a wiadomo nie od dziś, że jest to drużyna wybitnie pucharowa. Jeśli by sugerować się formą, jaką obydwa zespoły prezentują w Ligue 1, to również wszystko przemawia na korzyść Olympiqe. Jednak teraz o wszystkim decyduje tylko jeden mecz, więc właśnie w tym RC Lens będzie upatrywało swej szansy. Jedna bramka może wywrócić losy pojedynku do góry nogami. Pytanie tylko- czy gospodarze będą w stanie ją zdobyć? Przekonamy się o tym już o godzinie 14:15.

zwycięstwo Lens: 4,20______________remis: 3,45______________zwycięstwo Lyonu: 1,80

O tej samej porze rozpocznie się pojedynek Saint Etienne z Nancy. Drużynę gości możemy jeszcze pamiętać z czasów kiedy rywalizowała z Wisłą czy z Lechem w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Teraz Nancy gra jednak zaledwie w drugiej lidze francuskiej, w której idzie im teraz fatalnie (cztery porażki z rzędu) dlatego to właśnie Saint Entienne jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. To naprawdę solidna ekipa, rokrocznie zajmująca wysokie miejsce w Ligue 1. Wydaje się więc, że ekipa Nancy nie powinna stanowić dla nich poważniejszej przeszkody. Czy będzie tak w istocie?

zwycięstwo Saint Etienne: 1,45___________remis: 4,15___________zwycięstwo Nancy: 6,50

Mamy dla Was jeszcze hit 1\32 Pucharu Francji, czyli spotkanie: Bordeaux – Tuluza. Jedni i drudzy to przedstawiciele francuskiej najwyżej klasy rozgrywkowej, więc spodziewamy się tu naprawdę  dobrego pojedynku. Rozpocznie się on również o godzinie 14:15. W tabeli Ligue 1 wyżej jest Bordeaux, i to właśnie gospodarze według ekspertów Totolotka są faworytami tego meczu. Ich forma jednak ostatnio bardzo zniżkuje, dlatego Toulouse z na pewno nie stoi na straconej pozycji, co postara z całą  pewnością się udowodnić. Tylko od nich zależy jak podejdą do tego meczu. Jeśli potraktują go całkiem serio, to przy odrobinie zaangażowania są sprawić niespodziankę i znaleźć się z kolejnej fazie Pucharu Francji.

zwycięstwo Bordeaux: 2,15____________remis: 3,20____________zwycięstwo Tuluzy: 3,35

To oczywiście nie wszystkie dzisiejsze mecze Pucharu Francji. Jeśli chcesz znać naszą całą ofertę bukmacherską na te rozgrywki, zapraszamy na stronę internetową Totolotka S.A.: https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Francja%20Puchar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *