Typujemy powtórzone mecze Pucharu Anglii!

We wtorek zostaną rozegrane cztery spotkania Pucharu Anglii, które z powodu wyników remisowych trzeba będzie powtórzyć. Choć to faza zaledwie 1/32, nie zabraknie w niej kilku uznanych firm. Co też więc ciekawego nas czeka?

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane o godzinie 20:45. Pierwszym z nich  jest pojedynek dwóch przedstawicieli Championship a więc Wolverhampton i Fulham. Z racji faktu rozgrywania meczu na własnym stadionie faworytem bukmacherów do wygranej jest ekipa Wilków. Wolverhampton mimo, to beniaminek, zajmuje w tabeli znacznie wyższą pozycję niż Fulham. W ich grze widać sporo pomysłu. Niewykluczone, że zdołają w tym sezonie wywalczyć pozycję dającą awans do Premier League, lub chociaż powalczą o nią w barażach. Natomiast goście chyba już do końca będą drżeć pozostanie w Championship, więc raczej skupią swe siły na zapewnieniu sobie bezpiecznego utrzymania. Kosztem pucharu właśnie.

zwycięstwo Wolverhampton: 1,85_________remis: 3,35_________zwycięstwo Fulham: 3,90

Również Bristol City jest faworytem pojedynku z Doncaster. W praktyce to mecz pomiędzy wiceliderem Laegue 1 i typowym średniakiem z tej samej klasy rozgrywkowej. Wydaje się, że rezultat remisowy z pierwszego spotkania był tylko nieznacznym wypadkiem przy pracy gospodarza dzisiejszego meczu. W powtórce eksperci Totolotka o wiele większe szanse na zwycięstwo przyznają właśnie Bristolowi. Przy odrobinie zaangażowania gospodarze są w stanie spokojnie rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść.

zwycięstwo Bristol City: 1,75__________remis: 3,40__________zwycięstwo Doncaster: 4,20

W pierwszym meczu pomiędzy Chesterfield a Scunthorpe, goście którymi była wtedy ekipa Chesterfield- dokonali nielada sztuki. Przegrywali już 0:2, zdołali jednak doprowadzić do remisu. W nagrodę czeka ich powtórka spotkania. Wydaje się, że jeśli zagrają tak dobrze jak przed tygodniem, to nie będą mieć problemu z pokonaniem rywala. Ale Scunthorpe na pewno nie zamierza ułatwić im tego zadania. Drużyny występują w tej samej lidze (League One), w której prezentują zbliżony potencjał, więc wydaje się, że będzie to wyrównany pojedynek. Spodziewamy się tu podobnego zaciętego spotkania, z bramkami z obu stron.

zwycięstwo Chesterfield: 1,70_________remis: 3,45_________zwycięstwo Scunthorpe: 4,35

Na koniec szlagier powtórzonych spotkań Pucharu Anglii, bo nie inaczej można mówić o pojedynku West Hamu z Evertonem. W Premier League to właśnie The Toffes mieli być jednym z objawień. Zapowiadali walkę nawet o Champions League. Tym czasem można powiedzieć, że ich rolę przejął właśnie niedoceniany przez nikogo West Ham. Everton odbierze w tym meczu chociaż częściowo to co należy do niego, czy może  jednak dokona się symboliczne przekazanie pałeczki ekipie Młotów? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo West Hamu: 2,25__________remis: 3,25__________zwycięstwo Evertonu: 2,95

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania powtórzonych spotkań Pucharu Anglii. Kompletna oferta bukmacherska na wtorkowe mecze znajduje się na tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *