Typujemy piątkowe spotkania piłkarskie

Piątek stanowi niezły prolog do piłkarskiego weekendu. Z dwóch spotkań, które nas czekają nas w najsilniejszych ligach starego Kontynentu- znacznie ciekawsze zostanie rozegrane we Francji, co nie znaczy, że meczu w Hiszpanii nie warto typować. Wręcz przeciwnie!

Starcie Montpellieru z Marsylią, bo o nim mowa jeśli chodzi o Ligue 1, zostanie rozegrane o godzinie 20:30. Gospodarze prezentują się w ostatnich tygodniach naprawdę dobrze, ale nikogo nie może dziwić, że to właśnie Olympique Marsylia jest faworytem tego meczu. O zespole Marcelo Bielsy pisaliśmy już do tej pory naprawdę dużo. Prezentują oni naprawdę bardzo dobrą formę. Prowadzić w tabeli ligi francuskiej, w której gra taki mocarz jak PSG, to musi budzić szacunek. Montpellier nie jest słabą drużyną, ale na pewno wyraźnie gorszą od swoich piątkowych przeciwników. Przy odrobinie zaangażowania goście są w stanie odnieść kolejne przekonujące wyjazdowe zwycięstwo. Spotkanie: Montpellier – Marsylia, będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo Montpellieru: 3,40_____Remis: 3,20_____zwycięstwo Olympique Marsylii: 2,10

W naszym zdaniem mniej ciekawym piątkowym meczu, Levante zmierzy się z Deportivo la Coruna. Jest to w zasadzie spotkanie bez większego faworyta. Deportivo osiągnęło w ostatnim czasie co prawda niezłą formę, dzięki temu udało się mu wyprzedzić swoich dzisiejszych rywali w tabeli Primiera Division, jednak to Levante z racji faktu rozgrywania tego pojedynku na własnym stadionie przyznaje się nieco więcej szans na wygraną. Takiego zdania są przynajmniej eksperci Totolotka, ustalając kurs na zwycięstwo gospodarzy na trochę niższym poziomie, niż stawkę za triumf El Depor. Obie drużyny zdobywają raczej małą ilość bramek. Czy tak samo będzie w ich bezpośrednim pojedynku? Przekonamy się o tym już o godzinie 20:45, kiedy to rozpocznie się ten mecz.

zwycięstwo Levante: 2,15_______remis: 3,05_______zwycięstwo Deportivo La Coruna: 3,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich. Kompletną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze mecze można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *