Typujemy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej!

Już dziś początek rywalizacji w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Oczywiście z udziałem reprezentacji Polski! Biało-czerwoni zagrają dziś z Niemcami. A co jeszcze ciekawego czeka nas pierwszego dnia tej imprezy?

O godzinie 15:00 Macedonia zagra z Tunezją. Jeśli mamy na myśli reprezentację Macedonii, to jedno nazwisko przede wszystkim ciśnie się nam na usta. To oczywiście superstrzelec gospodarzy tego meczu- Kirył Lazarov. Nie mamy wątpliwości, że znów będzie on walczył o koronę króla strzelców imprezy. Bez jego udziału Macedonia traci co najmniej 50% swojej wartości ofensywnej. Jeśli jego koledzy będą potrafili dostosować się chociaż trochę swoim poziomem do jego gry- Macedończycy nie powinni mieć problemów z pokonaniem przeciętnej reprezentacji Tunezji.

zwycięstwo Macedonii: 1,75___________remis: 8,50___________zwycięstwo Tunezji: 2,45

Nasi szczypiorniści podejmą reprezentację Niemiec o godzinie 17:00. Według bukmacherów jest to spotkanie bez zdecydowanego faworyta. Minimalnie więcej szans na zwycięstwo przyznaje się naszej Biało-czerwonym, ale w opinii ekspertów- będzie to spotkanie na styku. O zwycięstwie może decydować jedna bramka. Możemy się tu spodziewać dużo taktyki i gry obronnej. Nie przewidujemy nawału bramek, no chyba, że obydwa zespoły postanowią złamać swoje kanony taktyczne, ale jest to bardzo mocno wątpliwe. A czy uda nam się zwyciężyć? No jasne!

zwycięstwo Polski: 2,00_____________remis: 7,60_____________zwycięstwo Niemiec: 2,20

Bardzo ciekawie zapowiada się także pojedynek Szwecji z Islandią. Jego początek zaplanowano na godzinę 19:00. Szwedzi zawsze dochodzi w tego typu turniejach wysoko. Islandczycy poczynali sobie nieco słabiej, ale również są wymieniani jako jedna z potencjalnych reprezentacji, która może zaprezentować się z naprawdę dobrej strony. Dla większości ekspertów zajmujących się tematem zakładów bukmacherskich to właśnie Szwecja jest faworytem tego pojedynku, ale nie będzie sensacji, jeśli Islandczycy postarają się, i zrobią dobry wynik, jakim było by urwanie punktów gospodarzom meczu. Szykują się naprawdę spore emocje!

zwycięstwo Szwecji: 1,80_____________remis: 8,75_____________zwycięstwo Islandii: 2,30

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań rozpoczynających się właśnie Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Kompletną ofertę Totolotka na piątkowe mecze można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *