Typujemy mecze Pucharu Króla!

Dziś dokończenie rozgrywek ćwierćfinałowych Pucharu Hiszpanii. Czekają nas trzy mecze. W każdej rywalizacji nic jeszcze nie jest przesądzone, więc na pewno możemy się spodziewać sporych emocji, także tych bukmacherskich.

I tak o godzinie 20:00 zapraszamy na spotkanie: Getafe – Villareal. Będzie ono transmitowane w TVP Sport. Po pierwszym meczu minimalnie bliżej awansu jest Villareal, który wygrał u siebie 1:0. To nikła zaliczka, dlatego możemy  przypuszczać, że Getafe do końca nie zrezygnuje z walki o awans do kolejnej fazy. Tylko czy gospodarze są zdolni go osiągnąć? W Primiera Division zespół prezentuje się przeciętnie. Dysponuje potencjałem który z całą pewnością pozwala na walkę o zdecydowanie wyższe pozycje, a tymczasem… Już od kilku sezonów wygląda to nieszczególnie. Nie mniej to puchar, decydują tylko dwa spotkania, więc możemy przypuszczać, że Getafe jednak będzie potrafiło się zmobilizować, i zagrać dobre zawody z Villarealem.

zwycięstwo Getafe: 4,20____________remis: 3,20____________zwycięstwo Villarealu: 1,92

Już nieraz pisaliśmy o Athletic Bilbao, że to drużyna pucharowa. Nie idzie im w lidze, gdzie wygląda na to, że szansa na wysokie miejsce została zaprzepaszczona, jednak Dopa del Rey to inna bajka. Jedyna droga do europy dla tego zespołu wiedzie właśnie przez Puchar Hiszpanii, a jeśli tak to z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że Baskom po raz kolejny może się powieźć ta sztuka. Trzeba tylko pokonać Malagę. Tylko i aż, bo po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu, goście są świadomi, że do awansu wystarczy naprawdę niewiele. Mądra i rozważna gra, tylko czy Malaga będzie się potrafiła oprzeć podrażnionej ekipie Athletic Bilbao? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek tego pojedynku o godzinie 22:00.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,05__________remis: 3,15__________zwycięstwo Malagi: 3,85

O tej samej porze rozpocznie się starcie Sevilli z Espanyolem Barcelona. Andaluzyjczycy są pod ścianą. W pierwszym meczu rozgrywanym na stadionie Espanyolu przegrali jeden do trzech. Było by jeszcze gorzej, ale bramka Carlosa Baccy w 93 minucie gry była jak światełko w tunelu i dała nadzieję. Teraz chcąc awansować, trzeba jednak ostro wziąć się do pracy. Czy Sevilla jest w stanie wywalczyć awans? Na pewno tak, ale nie będzie to łatwe. Bardzo możliwe, że czeka nas szalony mecz, dlatego tym przyjemniej będzie się go typować. Na spotkanie: Sevilla – Espanyol, zapraszamy do TVP Sport.

zwycięstwo Sevilli: 1,57________remis: 4,00________zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 5,00

Zapraszamy do typowania rezultatów spotkań ćwierćfinałów Copa del Rey. Atrakcyjną ofertę Totolotka S.A. na dzisiejsze mecze można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *