Typujemy ćwierćfinały Mistrzostw Świata w piłce ręcznej!

Dziś w katarskich Mistrzostwach Świata spotkania ćwierćfinałowe, w tym oczywiście pojedynek reprezentacji Polski z Chorwacją. A co ciekawego jeszcze nas czeka w środę?

Spotkanie Biało-czerwonych rozpocznie się o godzinie 16:30. Nie jest tajemnicą, że to właśnie Chorwaci są faworytem tego meczu. Nasi rywale dotychczas nie przegrali jeszcze meczu, i są typowani do spółki z Francją, oraz Duńczykami- jako główni faworyci do końcowego triumfu w mistrzostwach. Polska specjalizuje się jednak w zadaniach z kategorii mission impossible, więc nie odpuści tak łatwo. Mamy nadzieję na ciekawy pojedynek. Jeśli Sławek Szmal rozegra taki mecz jak ze Szwecją, wtedy wszystko będzie możliwe. A więc do boju! Spotkanie Chorwacji z Polską będzie transmitowane w TVP Sport oraz w TVP 2.

zwycięstwo Chorwacji: 1,35____________remis: 9,25____________zwycięstwo Polski: 3,85

O tej samej  godzinie rozpocznie się spotkanie: Katar – Niemcy. Katarczycy są gospodarzem tych mistrzostw, i jednocześnie jedyną reprezentacją z poza Europy, która dostała się do ćwierćfinałów. Sprawdza się stare porzekadło, że gospodarzom pomagają ściany, ale akurat oni w przeciwieństwie gospodarzy kilku innych imprez- nie muszą się wstydzić za swoją grę. Wątpliwe jednak by udało im się teraz pokonać Niemców i zapewnić sobie miejsce w najlepszej czwórce globu. Aczkolwiek, dopóki piłka w grze…

zwycięstwo Kataru: 2,70____________remis: 8,25____________zwycięstwo Niemców: 1,60

Niespodzianki zdecydowanie nie powinno być w meczu Słowenii z Francją. Goście są murowanym faworytem do zwycięstwa. Swoje predyspozycje trzeba jeszcze oczywiście potwierdzić na boisku, ale z tych dwóch reprezentacji, to właśnie Francuzi przyjechali po medal. Na każdych mistrzostwach Świata czy Europy, plasują się w ścisłej czołówce, i nie inaczej powinno być tym razem. Początek meczu Słowenii z Francją o godzinie 19:00.

zwycięstwo Słowenii: 4,80____________remis: 11,00____________zwycięstwo Francji: 1,23

I na koniec szlagier, czyli mecz mistrza z wicemistrzem globu. W obu reprezentacjach grają wybitni zawodnicy. Doprawdy nie sposób przewidzieć kto odniesie zwycięstwo. Jeśli nie zwycięży w nim taktyka, i murowanie dostępu do własnej bramki, możemy być świadkiem zdecydowanie najlepszego pojedynku na tych mistrzostwach, czego państwu i sobie życzymy. Na  pojedynek Dani z Hiszpanią zapraszamy do TVP Sport. Rozpocznie się on o godzinie 19:00.

zwycięstwo Danii: 2,10_____________remis: 8,00_____________zwycięstwo Hiszpanii: 2,00

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań ćwierćfinałów Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Atrakcyjną ofertę Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *