Środowe mecze Pucharu Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

W Pucharze Narodów Afryki zostanie dziś rozegrana druga kolejna grupy A. Powinno być w niej o tyle ciekawie, że spotka się w nich gospodarz turnieju z drużyną, która była uważana za faworyta grupy, a tymczasem w pierwszym meczu doznała porażki.

I tak o godzinie 17:00 Gwinea Równikowa zagra z Burkina Faso. Gospodarze tego meczu są gospodarzami całego turnieju. Mówi się zawsze, że gospodarzom pomagają ściany, jednak akcje Gwinei Równikowej stoją najsłabiej ze wszystkich reprezentacji biorących udział w tegorocznym PNA. W pierwszym meczu nic sobie z tego nie robiła, i udało się jej zremisować z Kongo. Teraz zadanie jest jednak utrudnione, gdyż Burkia Faso przegrało z Gabonem, i dla gości będzie to mecz o życie. Nie wiadomo jak ten fakt podziała na Ogiery (piłkarski przydomek Burkina Faso). To może deprymować i pętać nogi, ale też dodać skrzydeł. Mecz: Gwinea Równikowa – Burkina Faso, będzie transmitowany w Eurosporcie.

zwycięstwo Gwinei Równikowej: 3,75_____remis: 3,15_____zwycięstwo Burkina Faso: 2,00

Wspomniany już Gabon zagra swój mecz o godzinie 20:00. Za rywala będzie miał reprezentację Kongo. Do awansu z grupy jeden krok. By go zrobić potrzeba zwycięstwa nad Kongo. Reprezentacja popularnych Czerwonych Diabłów wydaje się piłkarsko słabsza od Gabonu. Cały problem w tym, by potrafić to teraz udowodnić na boisku. Rozgrywki Pucharu Narodów Afryki już nie raz pokazały, że potrafią być nieprzewidywalne, i właśnie w tym swojej szansy upatruje reprezentacja Konga. Na spotkanie Gabonu z Kongo zapraszamy do Eurosportu. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Gabonu: 1,90_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Kongo: 4,10

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rozgrywek Pucharu Narodów Afryki. Nasza oferta kursowa na dzisiejsze pojedynki dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *