Sobotnie mecze ligowe w Totolotku!

W sobotę na starym Kontynencie będzie się działo naprawdę wiele dobrego pod względem piłkarskim. Jakie więc ciekawe mecze ligowe nas czekają i co do powiedzenia na ich temat mają dla nas eksperci Totolotka?

I tak w Premier League wszystkich swoich typerów zapraszamy na spotkanie: Swansea – Chelsea Londyn. Rozpocznie się ono o godzinie 16:00 i będzie transmitowane w Canal+ Sport. Faworytem meczu są The Blues, ale nie wolno zapomnieć, że gospodarze naprawdę dobrze radzą sobie w tym sezonie w lidze. Swansea za sprawą Łukasza Fabiańskiego straciła dotychczas 25 bramek, co jest naprawdę bardzo przyzwoitym wynikiem i klasyfikuje tę drużynę wysoko, jeśli chodzi o najmniejszą ilość straconych bramek w Premier League. Z drugiej strony jednak Chelsea posiada najlepszą formację ofensywną w lidze, a to jest niemal gwarantem tego, że doczekamy się w tym meczu co najmniej kilku bramek. Czy z dwóch stron i dzielna Swansea zdoła wywalczyć tu jakieś punkty? Dowiemy się tego już niebawem!

zwycięstwo Swansea: 6,00_________remis: 3,60_________zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,57

w Hiszpanii Villaeral zmierzy się z Athletic Bilbao. Wydaje się, że będzie to naprawdę bardzo ofensywny mecz. Obydwa kluby nie lubią nudy pod bramką rywala. Oba dysponują naprawdę dużą siłą rażenia. Basków znów jakby dopadł lekki kryzys. Gdy wydawało się, że zaczną cyklicznie wygrywać kolejne mecze, nagle przyszło nieoczekiwane załamanie formy, i teraz to wszystko wygląda znów bardzo słabo. Może to właśnie meczem z Żółtymi Łodziami Podwodnymi uda się znowu trafić na właściwe tory. Będzie to jednak bardzo trudnym zadaniem, gdyż Villareal to jedna z lepszych drużyn Primiera Division, co stara się udowadniać w każdym kolejnym meczu i wychodzi jej to naprawdę dobrze. Mecz Villarealu z Athletic Bilbao będzie można zobaczyć w Canal+ Family. Jego początek o godzinie 20:00.

zwycięstwo Villarealu: 1,70_________remis: 3,50_________zwycięstwo Athletic Bilbao: 5,30

Ciekawie powinno być również we Włoszech, gdzie Palermo zmierzy się z AS Romą. Kurs na wygraną gości jest dość spory, a przez to naprawdę zachęca do postawienia. Ma on jednak swoje pełne uzasadnienie w praktyce. Owa praktyka mówi nam o tym, że Palermo to jedno z oczarowań tego sezonu Serie A. Drużna typowana przez wszystkich do walkę o utrzymanie płata psikusa, zajmując wysokie dziesiąte miejsce i ma apetyt na więcej. Snaper- Pablo Dybala strzela bramkę za bramką, ma na swoim koncie już dziewięć trafień. Jednak teraz do Palermo przyjeżdża prężna Roma, która po nienajlepszych swoich ostatnich wynikach, teraz na pewno zechce się podnieść, a wiadomo, że najlepiej takie rzeczy osiągać zwycięstwem. Początek meczu: Palermo – Roma, o godzinie 20:45. Transmisja w N-Sport+.

zwycięstwo Palermo: 3,30___________remis: 3,30___________zwycięstwo AS Romy: 2,15

Typujemy wspólnie z Totolotkiem sobotnie spotkania piłkarskie! Kompletna oferta bukmacherska na dzisiaj znajduję się już tutaj!

Komentarzy (2)

  1. Dawid (Post autora)

    Aż tak nie wierzysz w Romę?

  2. andrzej

    Swansea-Czelsea 2,Villareal-Bilbao 1,Palermo-Roma 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *