Sobotnie granie w najsilniejszych ligach starego Kontynentu!

Dziś w całej Europie czeka nas dużo ciekawych spotkań  ligowych. Jak zwykle co weekend wybraliśmy dla was kilka naszym zdaniem najciekawszych meczów i przedstawimy je wam pod kątem zakładów bukmacherskich!

W angielskiej Premier League Crystal Palace zagra z Tottenhamem. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:30 i będzie transmitowane w Canal+ Sport. Po serii dobrych występów Koguty zdołały awansować na piąte miejsce w tabeli. A może być jeszcze lepiej. Jeśli Tohhenhamowi uda się pokonać Crystal Palace, ma szansę znaleźć się nawet na ligowym podium. By tak się stało, konieczne jest jednak zwycięstwo w meczu z Crystal Palace. Reszta już nie zależy od nich. Sądząc po formie obu drużyn- mamy wszelkie podstawy ku temu by sądzić, że goście mogą zakończyć ten mecz z trzema punktami na koncie.

zwycięstwo Crystal Palace: 3,30________remis: 3,20________zwycięstwo Tottenhamu: 2,15

We Francji Bastia spotka się z PSG. Dla Paryżan było już tak pięknie. Droga do mistrzostwa Ligue 1 wydawała się bardzo prosta. W ostatnich czterech meczach ligowych potrafili oni jednak zwyciężyć zaledwie raz, i nagle w klubie zaczęło się robić bardzo nerwowo i pod górkę. To jasne, że PSG jest zdecydowanym faworytem meczu z Bastią, ale wobec nienajlepiej formy ekipy trenera Laurenta Blanca, na pewno nie będzie to łatwe zadanie. W spotkaniach PSG pada zazwyczaj mało bramek, więc teraz może być podobnie. To przykre, że drużyna nie potrafi w pełnie wykorzystać swojego ogromnego piłkarskiego potencjału. Nie mniej jedno lub dwu bramkowe zwycięstwo nad Bastią jest w pełni spodziewane. Pojedynek Bastii z PSG będzie można zobaczyć w N-Sport+. Jego początek o godzinie 17:00.

zwycięstwo Bastii: 7,15_______________remis: 4,40_______________zwycięstwo PSG: 1,45

I jeszcze Serie A, a w niej pojedynek: Torino – AC Milan. Drużyna Kamila Glika nie jest faworytem, gdyż według ekspertów Totoloka jest to mecz bez zdecydowanego faworyta, ale ma wszelkie dane ku temu by pokonać zespół słabo radzących sobie ostatnio Rossonerich. Milanowi nie udało się odnieść zwycięstwa już od czterech spotkań, natomiast w grze Torino widoczny jest spory postęp w porównaniu z początkiem sezonu. Zarówno jedni i drudzy będą walczyć w tym meczu o zwycięstwo. Może to być jedno z najlepszych spotkań piłkarskiego weekendu. Rozpocznie się ono o godzinie 20:45. Transmisja w Orange Sport.

zwycięstwo Torino: 2,70_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Milanu: 2,65

Zapraszamy do wspólnego typowania sobotnich spotkań piłkarskich. Bardzo bogata oferta bukmacherska Totolotka S.A. na dzisiaj jest już dostępna na stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna . Sprawdź sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *