Pucharowy wtorek!

Dzisiaj będzie miał miejsce nie tylko Puchar Anglii. Grają także miedzy innymi w Hiszpanii, we Włoszech i we Francji. We wspomnianych krajach dojdzie do pięciu pucharowych pojedynków. Kto więc z kim zagra i jakich kursów możemy się spodziewać w Totolotku na poszczególne rozstrzygnięcia w tych spotkaniach?

I tak oto we Francji rywalizacja zacznie się już od godziny 18:40. Poniżej prezentujemy dwie pary które spotkają się dzisiaj ze sobą w Pucharze Ligi. Zagrają więc ze sobą:

Bastia – Rennes (godzina 18:40)

zwycięstwo Bastii: 2,55______________remis: 3,00______________zwyciętwo Rennes: 2,80

St.Etienne – PSG (21:00)

zwycięstwo St.Etienne: 3,45_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo PSG: 2,15

Ciekawiej zapowiada się pojedynek St.Etienne z PSG. Nie można jednak zapomnieć, że Bastia dość nieoczekiwanie pokonała Paryżan w Ligue 1, i to zwycięstwo na pewno doda jej skrzydeł w meczu z Rennes. Spotkanie Zielonych z PSG będzie można zobaczyć w N-Sport+.

W hiszpańskim Pucharze Króla doczekamy się również dwóch pojedynków:

Espanyol Barcelona – Valencia (20:00)

zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 3,10_______remis: 3,20_______zwycięstwo Valencii: 2,25

Levante – Malaga (22:00)

zwycięstwo Levante: 3,15_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Malagi: 2,25

Obydwa spotkania będą transmitowane w TVP Sport. Oba zapowiadają się niezwykle ciekawie. Wynik Valencii z pierwszego meczu (2:1), absolutnie nie może dawać jej pewności. Gospodarzom do awansu wystarczy zaledwie jedna bramka. Wydaje się, że łatwiejsze zdanie będzie miała Malaga, gdyż przystąpi do pojedynku z Levante z zapasem dwóch bramek, ale klub z Walencji też nie odpuści. Nastawiamy się w tym spotkaniu również na spore emocje.

I na koniec Włochy, gdzie w krajowym pucharze Milan spotka się z Sassuolo. Warto przypomnieć, że gdy przed niespełna półtora tygodnia drużyny te spotkały się w Serie A, dość niespodziewanie triumfowało Sassuolo. Rossoneri są na pewno żądnie rewanżu. Nie idzie im ostatnio zbyt dobrze, więc będzie to znakomita okazja do podreperowania sobie nastrojów przez dalszą częścią sezonu. Tylko czy Simone Zaza i spółka na to pozwolą? Spotkanie Milanu z Sassuolo rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo AC Milan: 1,60___________remis: 3,55___________zwycięstwo Sassuolo: 5,25

Wspólnie z Totolotkiem typujemy wyniki meczów pucharowych w Europie! Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *