Pucharowy wtorek w Totolotku!

Dziś w kilku krajach Europy odbędą się spotkania pucharowe. Postanowiliśmy wybrać dla Państwa trzy naszym zdaniem najciekawsze. Oto więc kto z kim zagra.

I tak w Anglii w rozgrywkach Capital One Cup Liverpool spotka się z Chelsea Londyn. Ciężko tu tak jednomyślnie wskaza faworyta do zwycięstwa. The Reds co prawda grają u siebie na Andfield, ale w opinii ekspertów Totolotka to właśnie gościom będzie w tym meczu bliżej do wygranej. Wszystko zależy tak naprawdę od składów, w jakich obydwa zespoły rozpoczną dzisiejszą rywalizację. Ekipy Brendana Roggersa nie stać już na odpuszczanie jakiegokolwiek pojedynku, więc wielce prawdopodobne, że na placu boju pojawi się pierwszy garnitur  Liverpoolczyków. Jeśli trener Chelsea- Jose Mourinho również potraktuje to spotkanie serio, będziemy świadkami naprawdę dobrego pojedynku. Jeśli nie, to i tak mecz dwóch tak uznanych firm będzie budził naprawdę spore emocje. Spotkanie Liverpoolu z Chelsea rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Liverpoolu: 3,25________remis: 3,20________zwycięstwo Chelsea Londyn: 2,15

W Pucharze Włoch natomiast spotkają się Roma i Empoli. Wydaje się, że nie istnieje siła która mogła by w tym meczu pozbawić zwycięstwa Rzymian, a w każdym razie Empoli na pewno taką nie dysponuje. Roma na pewno będzie dążyła w tym meczu do wysokiego zwycięstwa. Skoro Juventus zwyciężył z tych rozgrywkach Hellas Weronę aż 6:1, to trzeba pokazać, że nie jest się gorszym. Mimo kilku słabszych występów w Serie A, Roma nie przestała się liczyć w walce o Scudetto. Trzeba teraz pokazać swą wielkość w Pucharze Włoch. Początek pojedynku Romy z Empoli o godzinie 21:00. Transmisja w Polsacie Sport.

zwycięstwo AS Romy: 1,37____________remis: 4,20____________zwycięstwo Empoli: 7,50

Na koniec Francja i również spotkanie w krajowym pucharze: Nantes – Lyon. Rozpocznie się ono również o godzinie 21:00. W Ligue 1 zespół Lyonu nawiązuje do gry ze swoich najlepszych lat, gdzie siedem razy z rzędu zdobywał mistrzostwo. Na chwile obecną zajmuje pierwszej miejsce w tabeli, i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić. Natomiast Nantes to typowy średniak Ligue 1. Zespołowi nie grozi spadek, europejskie puchary przez ligę raczej też nie, więc może warto skupić na zajściu jak najwyżej w krajowym pucharze. Nantes zagra bez presji, więc jeśli tylko piłkarze tego klubu zagrają na odpowiednim poziomie, możemy być świadkami dobrego meczu.

zwycięstwo Nantes: 3,60________remis: 3,25________zwycięstwo Olympique Lyonu: 2,05

Te i inne wtorkowe mecze pucharowe można już teraz typować w Totolotku. Nasza pełna oferta kursowa dostępna jest tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *