Pucharowy wtorek w Totolotku!

W tygodniu jak zwykle odpoczywają ligi, ale grane są krajowe puchary. I tak oto czekają nas dziś dwa ciekawe mecze. Zapraszamy Was na Puchar Włoch, oraz Puchar Ligi angielskiej.

I tak w Anglii o godzinie 20:45 w rozgrywkach zwanych Capital One Cup Chelsea Londyn rozegra swoje spotkanie z Liverpoolem. W pierwszym meczu na Anfield Road nieoczekiwanie padł remis 1:1. Nieoczekiwanie, gdyż to Chelsea była faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. Teraz ma się już jednak obejść bez niespodzianki, a jeśli tak to The Blues mają tu odnieść łatwe zwycięstwo. Tylko czy Steven Gerrard i spółka tak ławo oddadzą im wygraną? Bez cienia wątpliwości możemy odpowiedzieć- nie! A to zwiastuje nam naprawdę spore emocje!

zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,55________remis: 3,70________zwycięstwo Liverpoolu: 5,25

Natomiast we Włoszech zmierzą się ze sobą dobzi znajomi z ostatniej kolejki Serie A, czyli AC Milan i Lazio Rzym. W sobotę w meczu między tymi drużynami Lazio pokonało gładko Rossonerich 3:1. Milan dodatkowo kończył ten mecz w 10, więc teraz ma z Lazio naprawdę spore rachunki do wyrównania. Filippo Inzaghiemu pali się grunt pod nogami. Media spekulują już bardzo szeroko na temat jego następcy. Przegrana i odpadnięcie z Pucharu Włoch będzie najpewniej jego gwoździem do trumny. Chcąc utrzymać się na trenerskim stołku musi sprawić, że gospodarze uzyskają tu dobry wynik. Według ekspertów Totolotka będzie to mecz bez wyraźnego faworyta. Jeśli spotkanie odbywało by się jeszcze raz w Rzymie, za takiego z pewnością było by uznawane Lazio, ale teraz obie ekipy mają mniej więcej równe szanse na zwycięstwo. Na ten niewątpliwie ciekawy mecz zapraszamy Państwa do Polsatu Sport News. Jego początek o godzinie 20:45.

zwycięstwo AC Milan: 2,40__________remis: 3,15__________zwycięstwo Lazio Rzym: 3,75

Typujemy wtorkowe mecze piłkarskie! Pełna oferta kursowa serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *