Pucharowy poniedziałek z Totolotkiem!

Poniedziałek to nie koniec emocji w Pucharze Anglii oraz w Pucharze Francji. Zobaczymy dziś w akcji między innymi Liverpool czy PSG, a więc na pewno będzie ciekawie!

A zaczynamy od spotkania: Burnley – Tottenham. Gospodarze są beniaminkiem Premier League. Wszystko wskazuje jednak na to, że będą tylko beniaminkiem jednorocznym, i po sezonie wylądują w Championship. Może więc warto spróbować coś ugrać w Pucharze Anglii? Burnley z pewnością nie jest faworytem tego meczu, ale wydaje się, że okazja by utrzeć nosa Kogutom jest wprost przednia. Szczególnie, że Tottenham znany jest z tego, że lubi wtapiać w takich pojedynkach. Gospodarze na pewno nie dadzą za wygraną i spróbują zrobić tu jak najlepszy wynik. Czy im się to uda? Przekonamy się już od godziny 20:45, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek.

zwycięstwo Burnley: 3,80__________remis: 3,40__________zwycięstwo Tottenhamu: 1,85

10 minut później swój pojedynek rozpoczną Wimbledon i Liverpool. League Two, w której występują gospodarze to czwarta liga angielska. Wimbledon radzi sobie w niej przeciętnie, zajmuje miejsce w połowie stawki, więc trudno przypuszczać by był w stanie się oprzeć takiemu zespołowi jak The Reds. W historii Pucharu Anglii zdarzały się już niespodzianki podobnego kalibru, ale wydaje się, że teraz nie ma prawa tak być. W obecnej sytuacji Liverpool po prostu nie może sobie pozwolić na odpadnięcie na tak wczesnym etapnie rywalizacji. W kuluarach mówi się w zwolnieniu Brendana Rogersa, więc nie ma mowy by potraktował to starcie ulgowo.

zwycięstwo Wimbledonu: 11,00________remis: 5,75________zwycięstwo Liverpoolu: 1,20

Wspomniane PSG zagra dziś z Montpellierem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45. Trudno uwierzyć, że jest to mecz niedawnego mistrza Francji z obecnym. Montpellier przez ostatnie lata zanotował spory spadek jakości swojej gry. Obecnie to typowy średniak Ligue 1, więc jasne jest, że faworytem są goście. Z całą pewnością nie wystąpią oni jednak w swym najsilniejszym składzie i to może być szansą dla Śmieciarzy, jak nazywana jest ekipa Montpellieru. Będą oni w stanie wykorzystać tę szansę, czy jednak PSG nie okaże litości?

zwycięstwo Montpellieru: 4,30____________remis: 3,45____________zwycięstwo PSG: 1,80

Typujemy dzisiejsze piłkarskiej mecze pucharowe, a także wszystkie pozostałe, jakie są rozgrywane w poniedziałek. Można to zrobić już teraz na stronie Totolotka S.A.! Aktualna oferta kursowa na dziejeszy dzień znajduje się już na  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *