Puchar Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

Dziś inauguracja rozgrywek grupowych Pucharu Narodów Afryki! Zobaczymy w akcji drużyny, które występują w grupie A. Co też ciekawego czeka nas w dzisiejszych pojedynkach?

A więc w pierwszym meczu, rozgrywanym o godzinie 17:00- Gwinea Równikowa zmierzy się z Kongo. Spotkanie będzie transmitowane w Eurosport 2. Obie reprezentacje dotychczas nie odnosiły większych sukcesów w rozgrywkach Pucharu Narodów Afryki. Dla obu sukcesem będzie wyjście z grupy, i właśnie do tego celu będą dążyły. Dlatego tak ważnym jest wygrana w pierwszym pojedynku fazy grupowej. W praktyce to już niemal pewny awans z grupy do fazy pucharowej. Według ekspertów Totolotka faworytem tego meczu jest ekipa gospodarzy, ale należy zwrócić też uwagę na to, że to mecz otwarcia, a historia zdążyła już niejednokrotnie nauczyć, że w takich może zdarzyć się naprawdę bardzo wiele.

zwycięstwo Gwinei Równikowej: 2,30________remis: 3,00________zwycięstwo Kongo: 3,20

W drugim meczu tej grupy Burkina Faso zmierzy się z Gabonem. Według bukmacherów, w tym meczu może się dziać dosłownie wszystko. Żaden wynik, a więc wygrana gospodarzy, remis, czy zwycięstwo gości nie będzie tu niespodzianką. Poza  tym to rozgrywki w Afryce, a jak wiadomo- są one bardzo nieusystematyzowane, i tak naprawdę wygrać może tam każdy z każdym, nawet teoretyczny słabeusz ze zdecydowanym przedmeczowym faworytem do odniesienia zwycięstwa. Kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu prezentują się więc naprawdę bardzo atrakcyjnie, więc może warto się zainteresować akurat tym pojedynkiem, by spróbować ustrzelić naprawdę niezłą sumkę? I tego właśnie państwu życzymy! Początek spotkania: Burkina Faso – Gabon, o godzinie 20:00. Będzie ono transmitowane również w Eurosport 2.

zwycięstwo Burkina Faso: 2,80__________remis: 2,75__________zwycięstwo Gabonu: 2,70

Totolotek S.A. zaprasza swych graczy do wspólnego typowania wyników spotkań Pucharu Narodów Afryki. Ofertę bukmacherską na dzisiejsze spotkania można znaleźć klikając tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *