Puchar Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

W  Pucharze Narodów Afryki zostanie dziś rozegrana ostatnia kolejka fazy grupowej. Poznamy dwa ostatnie zespoły które zapewnią sobie udział w fazie pucharowej. Co więc ciekawego nas czeka? Naprawdę wiele!

Sytuacja w grupie D jest naprawdę arcyciekawa. Miał być spokojny i bezstresowy awans Kamerunu i Wybrzeża Kości Słoniowej, a tymczasem wszystkie reprezentacje mają bowiem identyczny bilans zarówno punktowy (2) jak i bramkowy (2:2). Wspomniane reprezentacje powalczą więc między sobą o awans. Może się zdarzyć, że awansują zarówno jedni jak i drudzy, ale musi zostać  spełnione ku temu kilka warunków. Po pierwsze- musi paść tu rezultat remisowy. Po drugie- w spotkaniu Gwinei z Mali również musi paść remis i musi być on niższy od remisu Kamerunu z WKS. Trochę tego dużo… A wiadomo, że reprezentacje afrykańskie nie kalkulują, tylko zawsze grają o wygraną. Wybrzeże Kości Słoniowej jest faworytem meczu z Kamerunem, i przy wykazaniu należytego zaangażowania nie powinno zawieźć oczekiwań. Jednak Nieposkromione Lwy na pewno nie sprzedadzą tanio skóry, dlatego możemy się spodziewać naprawdę ciekawego spotkania. Kto wie, czy nie najlepszego w tej edycji PNA. Na mecz Kamerunu z Wybrzeżem Kości Słoniowej zapraszamy do Eurosportu. Jego początek o godzinie 19:00.

zwycięstwo Kamerunu: 3,25____remis: 3,00____zwycięstwo Wybrzeża Kości Słoniowej: 2,25

W drugim meczu tej grupy Gwinea Równikowa zagra z Mali. Będzie to mecz o zdecydowanie mniejszym ciężarze gatunkowym. Obydwie drużyny wcale niczego nie muszą, a jedynie mogą. My trzymamy oczywiście kciuki za Mali, którego selekcjonerem jest nasz Henryk Kasperczak. Goście są faworytem bukmacherów tej rywalizacji, przypomnijmy jednak, że to właśnie Gwinea Równikowa jest gospodarzem całych mistrzostw. A gospodarzom ściany… i tak dalej. Jedni i drudzy będą z pewnością dążyć do zwycięstwa. Komu powiedzie się ta sztuka? Przekonamy się już niebawem. Spotkanie: Gwinea Równikowa – Mali, odbędzie się równolegle z pierwszym meczem grupy D, a więc o godzinie 19:00. Transmisja tego pojedynku w Eurosport 2.

zwycięstwo Gwinei Równikowej: 3,15_________remis: 2,90_________zwycięstwo Mali: 2,40

Wspólnie z Totolotkiem S.A. typujemy spotkania Pucharu Narodów Afryki. Kompletną ofertę kursową na dzisiejsze dwa mecze można znaleźć klikając tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *