Puchar Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich

W Pucharze Narodów Afryki dziś dokończenie rywalizacji w fazie grupowej w grupie C. Od początku mówiło się, że to grupa śmierci, i chyba właśnie tak jest. Jakie więc spotkania czekają nas dzisiaj?

Rozpoczną się one tradycyjnie o tej samej godzinie, czyli o 19:00. A więc pierwsze dzisiejsze spotkanie, to: Republika Południowej Afryki – Ghana. Goście byli typowani jako główni faworyci do końcowego triumfu w tych rozgrywkach. Tymczasem  przegrali z Senegalem, a w meczu z Algierią uciekli spod stryczka, zapewniając sobie zwycięstwo dopiero w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Według bukmacherów mają większe szanse na wygrane tego meczu niż RPA, ale tak naprawdę wszystko może się jeszcze tu zdarzyć. Gospodarze również zachowali jeszcze szanse na awans z grupy, i chociaż już wszystko nie zależy od nich, na pewno do końca nie zrezygnują w walki o zwycięstwo. Pojedynek Ghany z Republiką Południowej Afryki będzie transmitowany w Eurosport 2.

zwycięstwo Republiki Południowej Afryki: 3,10____remis: 3,10____zwycięstwo Ghany: 2,10

W drugim meczu tej grupy Senegal zmierzy się z Algierią. Zapraszamy na niego do Eurosportu. Zwycięzca tego pojedynku na 100% zapewni sobie awans do fazy pucharowej. Chyba nikt nie spodziewał się, że po dwóch kolejkach pierwszej miejsce w grupie C będzie zajmowała reprezentacja Senegalu. Algieria zajmuje na razie drugą lokatę z trzema punktami, ale tak naprawdę tylko zwycięstwo będzie dla niej bezpiecznym wynikiem. W przypadku remisu lub porażki nie wszystko będzie zależało od niej. Przegrana prawie na pewno eliminuje Lisy Pustyni z dalszej rywalizacji. W ocenie ekspertów Totolotka, będzie to wyrównany mecz, w którym silna Algieria może przegrać, i wcale nie będzie to aż taka niespodzianka, gdyż dotychczas prezentuje się naprawdę bardzo przeciętnie. Naszym zdaniem będzie to mniej atrakcyjny pojedynek niż mecz RPA z Ghaną, dlatego jeśli zdecydujemy się oglądać której ze spotkań, z pewnością wybierzemy to opisane powyżej.

zwycięstwo Senegalu: 2,85____________remis: 2,90____________zwycięstwo Algierii: 2,60

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Pucharu Narodów Afryki wraz z Totolotkiem! Naszą ofertą kursową na dzisiejsze pojedynki można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *